.

.

3 Компјутери/Многу За Sony Xperia М2 Аква / Dual 4.8 3D Не се лизга Јасно Карбонски Влакна Назад Филм Екран Заштитник Заштитна Налепница

3 Компјутери/Многу За Sony Xperia М2 Аква / Dual 4.8 3D Не се лизга Јасно Карбонски Влакна Назад Филм Екран Заштитник Заштитна

DEN 66.72
DEN 60.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка


[ Ве Молиме Имајте На Ум : ] 1. Ако имате било каков проблем, ве молиме да бидат слободни да контакт. Ние ќе се реши тоа добро за вас. Не отворајте спор случајно. 2. Ве молиме пополнете точни и завршен контакт информации кога ќе го поставите цел. Не се Менува откако ќе се плати цел. 3. "Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус" и "Yanwen Економски Воздух Mail" нема следење од кога пакет оставајќи Кина. Но, тие ги зачувате вашите пари, од друга страна, ако сакате да ги пратите на тоа целиот курс, ве молиме изберете "Кина Пост Регистрирани Воздух Mail" , "Ali Express Стандард за Испорака" или "e Packet" , ве Молиме да се Разбере, Благодарение~ 4. Руски пријател, ве Молиме да го пополните примачот име и презиме во вашата нарачка, поради новата политика на руската Обичаи, инаку најверојатно нема да биде во можност да го добиете вашиот пакет конечно, Благодарение!
3 Компјутери/Многу За Sony Xperia М2 Аква / Dual 4.8" 3 D Не се лизга Јасно Карбонски Влакна Назад Филм Екран Заштитник Заштитна Налепница
Оваа Protector ќе им даде на вашиот телефон посебни допир чувство!
Топло потсетување : Ако купувате 2 многу, можете да добиете попуст од 5%.
Функција : *Заштита на вашиот уред од нула, прашина, шок и други штети во вашата секојдневна употреба. *Лесно да се прибере и да ги отстраните. *3 D Транспарентен Анти-отпечатоци Карбонски Влакна Текстура. *Долготрајна Заштита од Гребнатини, Значително го Намалува Прашина, Нафта & Отпечаток Smudges. *Екран заштитник филмот е лесно да се залепи. *Балон За Слободни. *Одлично рака чувство и моден трендсетер. *Направете вашиот телефон посебно.
*Додаток САМО, мобилен телефон не е вклучен. *Повеќе други модели, во нашата продавница .
Компатибилен Модел : * * * За Sony Xperia М2 D2303 D2305 D2306 & М2 Двојна D2302 4.8"
*За Sony Xperia М2 Аква D2403 D2406 4.8 Инчен
Пакет Се Вклучени :
3 x 3 D Карбонски Влакна Назад Заштитник
3 x Влакна Текстил

Кон својствата

боја:
м2 аква
Материјал:
3d карбонски влакна
Употреба:
Мобилен Телефон
Карактеристики:
Мат,Ултра-тенки,Нула Доказ,Лесно да го Инсталирате
На работ на работ Покриеност:
Yes
Пакет:
Yes
Тип:
Назад филм
Со Мало Пакет:
No
Компатибилен Телефон Бренд:
Sony Ericsson
Бренд Име:
HANPINYOU
Карактеристики:
Анти-Нула, Ултра Тенки, Перат, Транспарентен, Трајни
Тип:
3D Анти-отпечатоци Назад Заштита Shield Покрива Кожата
Материјал:
Мека Карбонски Влакна Материјал
Екран Заштитник Тип:
Јасно Карбонски Влакна Guard Налепници
Дебелина:
0.1 mm
Пад на превозот:
Поддршка
Трговија на големо:
Поддршка
Количина:
3 еез
Компатибилен Модел 1:
За Sony Xperia М2 D2303 D2305 D2306 & М2 Двојна D2302 4.8 Инчен
Компатибилен Модел 2:
За Sony Xperia М2 Аква D2403 D2406 M2aqua 4.8

Најдобри предлози во категоријата