.

.

Екран Заштитник Премиум Калено Стакло forMeizu М2 мини М2 Note2 М1 Забелешка MX5 MX4 MX2 М3 Note3 Забелешка Метал MX4 Про 5 6 MX6

Екран Заштитник Премиум Калено Стакло forMeizu М2 мини М2 Note2 М1 Забелешка MX5 MX4 MX2 М3 Note3 Забелешка Метал MX4 Про 5

DEN 75.84
DEN 49.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка

Екстра Чувствителни на Допир Лесна инсталација Без било меурчиња по инсталацијата Ултра Јасно , 98% HD транспарентност Анти-отпечатоци & Маснотии нечистотија , Анти-да се Загрози доказ стакло за 1 парче : 1 X Калено Стакло / Без Мало Кутија 1 X Алкохол брис 1 X Ткаенина за Чистење Забелешка : 1 , Nomal време на Испорака За 20~60 дена 2 , ако стоката превозот одложување , може да побара од мене да се прошири цел заштита на време 3 , ако не може да се добие во време 4 , ако го пропуштите повик од поштата , ве молиме одете на поштата да добиете на стоки

Кон својствата

боја:
за M1 Забелешка, за М2 Забелешка, за M3 Забелешка, за MX3, за MX4, за MX5, за MX6, за М2 мини, за MX4 Про, за Meizu Метал, за Про 5, за Про 6, за Про 7
Употреба:
Мобилен Телефон
Компатибилен Телефон Бренд:
Meizu
Бренд Име:
AIKASHI
Карактеристики:
Ултра-тенок,Нула Доказ,Лесно да го Инсталирате
Со Мало Пакет:
No
Пакет:
No
На работ на работ Покриеност:
No
Калено Стакло Екран Заштитник:
За Meizu М2 мини М2 Забелешка М1 Забелешка
Површинска цврстина:
9H Цврстина 2.5 D
Пакетот вклучува:
Калено Стакло Screen Protector+Чистење На Комплет
Зајакнато Стакло Заштитна Филмот:
Заштита на Стакло Филм За Meizu MX3 MX4
Заштитна Фолија:
За Meizu MX4 Про MX6 Про 5 Про 6 Калено Стакло

Најдобри предлози во категоријата