.

.

HOUSTMUST бренд 1 buc за iPhone 5s Целосна Завртки Сет Комплет за Поправка и Замена на Делови за iphone 5s

HOUSTMUST бренд 1 buc за iPhone 5s Целосна Завртки Сет Комплет за Поправка и Замена на Делови за iphone 5s

DEN 40.80
Залиха
Достапно за вашата нарачка


100% Нов и висок квалитет .
Мал, лесен и издржливи.
Замени ги Сите Исчезнатите Завртки за Време на Одредување Телефонот.


Кон својствата

боја:
5s
Големина:
7x7x4
Компатибилен Бренд:
Apple iphone
Бренд Име:
HOUSTMUST
Број На Модел На:
LUOAI
Компоненти:
Завртки

Најдобри предлози во категоријата