.

.

3D Карбонски Влакна Задниот Екран Заштитник За Xiaomi Redmi Mi 6 5 5C 5S Плус 4S 4C 4 3 Y1 Лајт Задниот Поклопец Заштитна Guard Филм

3D Карбонски Влакна Задниот Екран Заштитник За Xiaomi Redmi Mi 6 5 5C 5S Плус 4S 4C 4 3 Y1 Лајт Задниот Поклопец Заштитна Guard

DEN 60.96
DEN 48.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка


Транспарентен Карбонски Влакна Задниот Екран Заштитник За Задниот Поклопец Заштитна Guard Филмот (Не Калено Стакло)
Функција :
1. 100% со Добар Квалитет и Сосема Нов
2. Увозот на Силна лепливоста Назад Филмот ,не грижете се за тоа ќе падне
3. Ултра Тенок И Висок Јасно Назад Филм Мат Текстура
4. Заштита на вашиот телефон Анти Нула Анти Прашина и Никој не се Лизга
5. Лесно да Едноставна инсталација
6. 3 D Транспарентен Анти-отпечатоци Карбонски Влакна Текстура.
7. Долготрајна Заштита од Гребнатини, Значително го Намалува Прав, Масло 8 Отпечаток Smudges.
Компатибилен : За Xiaomi Redmi 5 Плус 5.99 инчен
За Xiaomi Redmi 5 5.7 inch
За Xiaomi Redmi Y1 5.5 инчен
За Xiaomi Redmi Y1 Лајт 5.5 инчен
За Xiaomi Mi 6 Mi6 M6 5.15 инчен
За Xiaomi Mi 5 Mi5 М5 5.1 инчен
За Xiaomi Mi 5 C Mi5 C M5 C 5.15 Инчен
За Xiaomi Mi 5 S Плус Mi5 S Плус M5 S Плус 5.7 inch
За Xiaomi Mi 5 S Mi5 S M5 S 5.1 инчен
За Xiaomi Mi 4 Mi4 M4
За Xiaomi Mi 4 S Mi4 S M4 S 5.0 инчен
За Xiaomi Mi 4 C Mi4 C M4 C 5.0 инчен
За Xiaomi Mi 3 Mi3 М3 5.0 инчен

Кон својствата

боја:
За Redmi Y1, За Redmi Y1 Лајт, За Xiaomi Mi 6, За Xiaomi Mi 5, За Xiaomi Mi 5C, За Xiaomi Mi 5S, За Xiaomi Mi 5SPlus, За Xiaomi Mi 4, За Xiaomi Mi 4C, За Xiaomi Mi 4S, За Xiaomi Mi 3, За Redmi 5, За Redmi 5 Плус
Материјал:
проѕирен
Бренд Име:
E-KINLIN
Со Мало Пакет:
Yes
На работ на работ Покриеност:
No
Компатибилен Телефон Бренд:
xiaomi
Компатибилен Xiaomi Модел:
Mi5,Ми 6,Ми 5c,Мвр 4,Ми 5S,Ми 5S Плус
Пакет:
Yes
Карактеристики:
Лесно да се Инсталира,Ултра-тенки,Мат,Нула Доказ
Тип:
Назад филм
Употреба:
Мобилен Телефон
Тип:
Назад Заштитна Guard Филм Задниот Поклопец Екран Заштитник
Материјал:
Карбонски Влакна 3D Мека Филмот (Не Калено Стакло)
Стил:
0.9 милиметри Ултра тенок/Ultrathin/Мат/Постојано се Користат
Funtion:
Анти-Отпечатоци/Не Се Лизга/Заврши Кожата Налепница
боја:
Избриши/Проѕирен/Транспарентен
Модел Numer1:
M6 Mi6
Модел Numer2:
М5 Mi5 Mi5C M5C
Модел Numer3:
Mi5S Плус M5S Плус
Модел Numer4:
Mi4 М4 Mi4C M4C Mi4S M4S
Модел Numer5:
mi3 м3

Најдобри предлози во категоријата