.

.

Baseus Тип-C Кабел Аудио Адаптер Тип C до 3.5 мм џек Помошен Аудио Splitter USB C Слушалки Адаптер за Xiaomi Huawei Oppo Vivo

Baseus Тип-C Кабел Аудио Адаптер Тип C до 3.5 мм џек Помошен Аудио Splitter USB C Слушалки Адаптер за Xiaomi Huawei Oppo Vivo

DEN 378.24
DEN 302.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка


Кон својствата

Бренд Име:
BASEUS
Број На Модел На:
L40

Најдобри предлози во категоријата