.

.

3D Карбонски Влакна Задниот Екран Заштитник За Samsung Галакси Забелешка 4 5 S3 S4 S5 Задниот Поклопец Заштитна Guard Филмот (Не Калено Стакло)

3D Карбонски Влакна Задниот Екран Заштитник За Samsung Галакси Забелешка 4 5 S3 S4 S5 Задниот Поклопец Заштитна Guard Филмот

DEN 60.96
DEN 48.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка


Транспарентен Карбонски Влакна Задниот Екран Заштитник За Задниот Поклопец Заштитна Guard Филмот (Не Калено Стакло)
Функција :
1. 100% со Добар Квалитет и Сосема Нов
2. Увозот на Силна лепливоста Назад Филмот ,не грижете се за тоа ќе падне
3. Ултра Тенок И Висок Јасно Назад Филм Мат Текстура
4. Заштита на вашиот телефон Анти Нула Анти Прашина и Никој не се Лизга
5. Лесно да Едноставна инсталација
6. 3 D Транспарентен Анти-отпечатоци Карбонски Влакна Текстура.
7. Долготрајна Заштита од Гребнатини, Значително го Намалува Прав, Масло 8 Отпечаток Smudges.
Компатибилен : За Samsung Галакси Забелешка 5 N9200 СМ-920 V N920 A 920 R4 N920 T N920i N920 A 5.7 inch
За Samsung Галакси Забелешка 4 N9100 Note4 СМ-N910 N910 F N910 X 5.7 inch
За Samsung Галакси S5 SV i9600 СМ-G900 A G900 T G900 P G900 V G900 R4 5.1 инчен
За Samsung Galaxy S4 I9500 I9505 i9515 S IV SPH-L720 SGH-I337 M919 SCH-I545 R970 S4 LTE-А 5.0 инчен
За Samsung Галакси S3 S III i9300 Нео i9301 Дуа i9300i S III R530 X 4.8 инчен

Кон својствата

боја:
Забелешка 4, Забелешка 5, S3, S4, S5
Материјал:
проѕирен
Бренд Име:
E-KINLIN
Со Мало Пакет:
Yes
На работ на работ Покриеност:
No
Компатибилен Телефон Бренд:
Samsung
Компатибилен Модел На Samsung:
Забелешка 5,Galaxy Note4,Галакси S5,Galaxy S4,Galaxy S III
Пакет:
Yes
Карактеристики:
Лесно да се Инсталира,Ултра-тенки,Мат,Нула Доказ
Тип:
Назад филм
Употреба:
Мобилен Телефон
Тип:
Назад Заштитна Guard Филм Задниот Поклопец Екран Заштитник
Материјал:
Карбонски Влакна 3D Мека Филмот (Не Калено Стакло)
Стил:
0.9 милиметри Ултра тенок/Ultrathin/Мат/Постојано се Користат
Funtion:
Анти-Отпечатоци/Не Се Лизга/Заврши Кожата Налепница
боја:
Избриши/Проѕирен/Транспарентен
Модел Numer1:
За i9300 Нео i9301 Дуа i9300i S III R530X
Модел Numer2:
За i9500 I9505 i9515 S IV SPH-L720 SGH-I337 M919 SCH-I545 R970 LTE-A
Модел Numer3:
За i9600 СМ-G900A G900T G900P G900V G900R4
Модел Numer4:
За N9100 Note4 СМ-N910 N910F N910X
Модел Numer5:
За N9200 СМ-920V N920A 920R4 N920T N920i N920A

Најдобри предлози во категоријата