.

.

За Huawei Чест 8 Honor8 NILLKIN Неверојатни H+Pro Круг Работ Анти-Експлозија Калено Стакло Екран Заштитник За Huawei Чест 8

За Huawei Чест 8 Honor8 NILLKIN Неверојатни H+Pro Круг Работ Анти-Експлозија Калено Стакло Екран Заштитник За Huawei Чест 8

DEN 454.08
DEN 432.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка


За Huawei Чест 8 Honor8 NILLKIN Неверојатни H+Pro Круг Работ Анти-Експлозија Калено Стакло Екран Заштитник За Huawei Чест 8 (5.2 инчи)
NILLKIN Неверојатни H+PRO Нанометри Анти-Експлозија Калено Стакло Екран Заштитник AGC стакло увезени од Јапонија, одбранбени high-definition светлина, високо намалување на оригиналната боја на екран, со анти-отсјај на кожата, ефикасно спречување сјајот деривати. Посебни калено стакло, цврстина до 9 H, нула цвет, анти-забрзано, со користење на oleophobic површина слој, повеќе ефективни анти-отпечаток, анти-нафта, и да може ефективно да го блокира, УВ филтер. Интеграција на напредни филм технологија на обработка, дебелината на само 0.2 мм, употребата на ЦПУ сечење технологија, 2.5 D лак edge технологија за да се создаде исклучителна заоблени рабови, потенки, појасни и побезбедно. Еколошки не Загадувачките Производи, силикони облоги - брза апсорпција, Може да се користи по перење!
Целиот Сет=Главниот Екран+ Камера+филм паста алатка (леќа, бришејќи крпа+де-бришење прашина бришење прашина филмот+леќа влажна брише+замена селотејп+графички настава)

Кон својствата

Употреба:
Мобилен Телефон
Пакет:
Yes
Со Мало Пакет:
Yes
Карактеристики:
Ултра-тенок,Нула Доказ,Лесно да го Инсталирате
Компатибилен Телефон Бренд:
Huawei
Бренд Име:
NILLKIN
На работ на работ Покриеност:
No
Тип:
Пред Филмот
Употреба:
За HUAWEI Чест 8
Производот Категорија:
калено стакло екран заштитник
Екран Заштитник Тип:
Супер Јасно Калено Стакло Екран Заштитник
Материјал:
Нано-обложена Калено Стакло Филм
Тврдост:
9H+2.5 D
Начин На Продажба.:
Мало И Трговија На Големо

Најдобри предлози во категоријата