.

.

ЕУ Приклучок USB Ѕид Адаптер за полнење Брзо Полнење За iPhone 4 и 4s 5 5s 6 6s 7 Плус Samsung S4 S5 S6 S7 LG G3 G4 Андроид Паметен Телефон

ЕУ Приклучок USB Ѕид Адаптер за полнење Брзо Полнење За iPhone 4 и 4s 5 5s 6 6s 7 Плус Samsung S4 S5 S6 S7 LG G3 G4 Андроид

DEN 120.00
DEN 90.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка

ЕУ Приклучок USB Ѕид Адаптер за полнење Брзо Полнење За i Phone 4 и 4s 5 5s 6 6s 7 Плус Samsung S4 S5 S6 S7 LG G3 G4 Android Паметен Телефон, За По-Продажба на Услуги
За Повратни Информации

Кон својствата

Приклучок Тип:
EU
Компатибилен Бренд:
SONY,Meizu,Blackberry,LG,Nokia,HTC,Lenovo,Samsung,Motorola,ZTE,Универзална,xiaomi,Huawei,Други,Apple
USB Порти:
1
Тип:
Патување
Бренд Име:
KALUOS
Излезен Интерфејс:
USB
На текст:
100-240V/0.15 НА
Квалитетот сертификација:
FCC,CE,RoHS
Излез:
5V/1A
Извор На Енергија:
A. C. Извор
Поддршка За Брзо Полнење Технологија:
No
Број На Модел На:
usb полначот во ѕиден
Употреба:
За iPhone или Андроид Паметен Телефон
Погоден за:
Сите Паметен Телефон и USB Дигитални Уреди
Компатибилен со:
iOS8/9/10 или Андроид
Функции:
Брзо Полнење
На текст:
100-240V 50Hz/60Hz 0.15 На
Излез:
DC 5.0 V-1.0 A
Пад на превозот:
на располагање
Продажбата на моделот:
Мало или големо

Најдобри предлози во категоријата