.

.

За LG G4S Калено Стакло Екран Заштитник 2.5 9h Безбедност Заштитен Филм на G4 Победи Lte G4 S G 4S 4 H731 H734 H735 H736

За LG G4S Калено Стакло Екран Заштитник 2.5 9h Безбедност Заштитен Филм на G4 Победи Lte G4 S G 4S 4 H731 H734 H735 H736

DEN 188.16
DEN 132.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка


За LG G4 S Калено Стакло Екран Заштитник 2.5 9h Безбедност Заштитен Филм на G4 Победи Dual Sim Lte G4 S H731 H734 H735 H736 телефон
Известување!!! Бесплатен превозот начин ( Кина Пост Обичен мал Пакет Плус ) не може да се следи, обично се потребни околу 15-50 дена да се пренесува. Ако Вкупниот 75days минатото се уште не го добие тоа, ќе те направи целосна наплата. Ако сакате Со следење, ве молиме изберете превозот начин "Кина Пост регистрирани Воздух Mail" Или " руски Воздух ", но тоа ќе трошат повеќе пари за превозот. За LG G4s Материјал Увезени стакло Дебелина 0.26 mm Цврстина 9 H Лак Работ 2.5 Степен Transttance 99%
Функција :
Отпорен на гребење,Висока температура отпорни , Antishock , Анти влажна
Plz напомена : Овој производ е направен од вистинско стакло,plz не свиткан и виткање тоа!
Ако го Моделот на вашиот Телефон Е G4,Plz ме Остави Порака, така што јас знам кој се,Или Ќе Испрати G4s(Г4 Победи)!
Опис На Производот-
1.Површината е анти-масло за обработка ( Oleophobic слој ), па отпечатоци од прсти и нафта не е лесно да се остане на површината, лесно да се чисти;
2. Целосно поврзување , автоматски адсорпција може да се повтори, сплотени;
3. Целосно транспарентна : многу тенка, хемиски третирана транспарентен калено стакло;
4. Површинска цврстина : површината има цврстина на 9h,Тоа е 9 пати посилно од обични очила. Алатка и копчињата не се сече;
5. Нежен допир : задниот дел од силна лепила, лесно да го инсталирате, и затоа не влијае на допир чувствителност на допир;
6. Експлозија-доказ , да се загрози отпорни на стаклото се скрши во мал дел од остри, побезбеден отколку други производи од стакло;
7.Ултра-тенок стакло( T≈0.3 mm ) можат да се третираат од страна toughening под висока температура на 420.
Производ Карактеристики
Пакување-
Pl Z љубезно, истакна Нема Мало Пакување : 1 OPP вреќа + 1 ткаенина за чистење+1 влажна брише +1 екран заштитник. (Но, не грижете се ,ние ќе ги пакувам добро , ако unluckly стаклото се скрши ,pls се земе слики на нас ,ние ќе ви испратиме нова или ви вратат парите )
Инсталација Чекори
Плаќање
Во моментов,што може да се плати со Boleto,Виза,Мастеркард,QIWI,Westion Унија,Маестро дебитна картичка,Web Money и банката за транс .Повеќе можности за плаќање ќе биде достапна на Ali Express во иднина.
РУСКИ купувачот plz оставете ни го вашето име и презиме,што е многу важно.Ви благодариме!
Превозот
1.Ние брод на wordwild,користејќи ги подолу начинот на достава на Поштенските услуги : Кина пост воздух mial,ЕМА,e Packet China ; Бизнис Експрес испорака : UPS-от,DHL, Посебни линија е предвидено од страна на платформа : CTR-ЗЕМЈИШТЕ ПИКАП,руски Воздух Plz забележите дека Кина пост обичните е без следење на број.Ако ви е потребна за следење на број,Plz изберете кина пост воздух mial ! 2.Plz забележите ние ќе не одговара за царински давачки.Таму може да бидат царинските давачки поради некои Царинска политика.Откако тоа се случи,plz царините себе.
Политика За Испорака -
Повратни информации Plz cheack пакетот и објектот внимателно за да бидете сигурни дека нема проблем пред да го потпише Пакет ; Ако имате било каков проблем или не се целосно задоволни со купувањето,pllz не двоумете се да con tace нас, прво пред да замине негативни повратни информации.Ние ќе rsolve проблем да ве задоволи. Ако нема проблем,plz ни остави 5 започнете postive повратни информации

Кон својствата

боја:
За Lg G4S, За Lg G4 Победи, За Lg G4, H731 H734 H735 H736
Употреба:
Мобилен Телефон
Карактеристики:
Лесно да се Инсталира,Нула Доказ,Ултра-тенки
Со Мало Пакет:
No
Тип:
Пред Филмот
Бренд Име:
IMIDO
Компатибилен Телефон Бренд:
LG
На работ на работ Покриеност:
No
Пакет:
No
Погоден модел:
За LG G4S
Употреба:
Заштита Стакло Екран Маска
Состојба:
ново на пазарот
Дебелина:
0.26 mm
Тврдост:
9H
транспарентност:
Во 99%
Лак Работ:
2.5 Степен
Материјал:
Увоз Јапонски стакло
Функција:
Супер јасно
Повеќе Модел:
G 4S H 731 734 735 736 СКЛУЧЕНИ БРАКОВИ H735TR H735L H735T H736P

Најдобри предлози во категоријата