.

.

2 парчиња Калено Стакло За Nokia Lumia 650 Екран Заштитник Филм 2.5 D 9H Заштитна Калено Стакло За Microsoft Lumia 650 Dual Sim

2 парчиња Калено Стакло За Nokia Lumia 650 Екран Заштитник Филм 2.5 D 9H Заштитна Калено Стакло За Microsoft Lumia 650 Dual

DEN 143.52
DEN 129.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка

2 парчиња Калено Стакло За Nokia Lumia 650 Екран Заштитник Филм 2.5 D 9 H Заштитна Калено Стакло За Microsoft Lumia 650 Dual Sim

Кон својствата

боја:
Транспарентна
Материјал:
За Lumia 650
Употреба:
Мобилен Телефон
На работ на работ Покриеност:
Yes
Пакет:
Yes
Бренд Име:
MODAZONGYE
Карактеристики:
Нула Доказ,Лесно да го Инсталирате
Со Мало Пакет:
No
Тип:
Пред Филмот
Компатибилен Телефон Бренд:
Nokia
Тврдост:
9H
Функција:
HD, Анти-отпечаток, Анти-Нула
Карактеристики:
Ултра-тенок,Нула Доказ,Лесно да го Инсталирате
Употреба:
Заштита на телефонот на екранот од прашина и нула
Компатибилен Модел 1:
За Microsoft Lumia 650 Калено Стакло
Компатибилен Модел 2:
За Microsoft Lumia 650 Екран Заштитник
Компатибилен Модел 3:
За Microsoft Lumia 650 Калено Стакло
Компатибилен Модел 4:
За Microsoft Lumia 650 Екран Заштитник Филм
Компатибилен Модел 5:
За Microsoft Lumia 650 Калено Стакло 9H

Најдобри предлози во категоријата