.

.

Baseus Брзо Полнење 3.0 Моќ Банка 10000mAh Двојна USB LCD Powerbank Надворешна Батерија Полнач За Мобилни Телефони и Таблети Poverbank

Baseus Брзо Полнење 3.0 Моќ Банка 10000mAh Двојна USB LCD Powerbank Надворешна Батерија Полнач За Мобилни Телефони и Таблети

DEN 1919.04
DEN 960.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка


Кон својствата

Тип:
Итни / Преносни
Капацитетот на батеријата(mAh):
7001-9000mAh
Поддржува Соларна Енергија:
No
Поддршка За Брзо Полнење Технологија:
Еден начин за Брзо Полнење
Квалитетот сертификација:
RoHS,MSDS,CE,FCC
Тежина:
200g
Влезен Интерфејс:
Микро USB,USB Тип В
BASEUS Модел:
PPALL-PB01
Тип На Батерија:
Li-Полимер Батерија
Е LED Светилка Осветлување:
No
Големина:
148*70*16mm
Излез:
5V/3А
Излезен Интерфејс:
Двојно USB
Бренд Име:
BASEUS
боја:
црна, бела, црвена
Материјал:
abs + pc
функција 1:
QC3.0 Брзо Полнење Моќ Банка, 10000mAh Powerbank
функцијата 2:
Најдобри Надворешна Батерија, Напојување Банка 10000 mah
функција 1:
Брзо Пренослив Апарат, Моќ Банка 10000mAh, Батерија Банка, Pover Банка
Карактеристика 2:
Преносни Батеријата, Преносни Полнач За Телефон, Мобилен Телефон Моќ Банка
функција 3:
USB Poverbank, Брзо Полнење 3.0 Моќ Пак, Batery Полнач
карактеристика 4:
Надворешна Батерија Полнач, USB Напојување Банка Pover, Преносни Моќ Банка
Карактеристика 5:
Baseus Тенка Дигитални Двојна Излез 10000mAh Моќ Банка
Функција 6:
Baseus Брзо Полнење 3.0 Моќ Банка За iPhone Батеријата Пакет

Најдобри предлози во категоријата