.

.

1pcs ЕУ приклучок Адаптер за полнење USB Ѕидни Држачи за Вода за Мобилен телефон Полнач за iPhone, Android телефони, Таблети Патување Полначот #5

1pcs ЕУ приклучок Адаптер за полнење USB Ѕидни Држачи за Вода за Мобилен телефон Полнач за iPhone, Android телефони, Таблети

DEN 55.68
DEN 53.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка


1pcs ЕУ приклучок Адаптер за полнење USB Ѕидни Држачи за Вода за Мобилен телефон Полнач за i Phone, Android телефони, Таблети Патување Полнач
Карактеристики :
[Име] : USB полнење глава/Адаптер
Текст : 100 V ~ 240 V 50-60 Hz 0.15 10-16 VA
Излез : 5 V - 1 A (блиску до 1А)
Боја : Црна, Бела
Производ Вовед :
Мал и лесен за патување полнач за мобилен телефон батеријата брзо полнење. Оригинални производи, добар квалитет. Давање на вашиот мобилен телефон батеријата висока сатурација и полна со енергија.
[Применливи модели] :
За i Phone, Samsung Note3 Note4 Note5 N7000 Галакси Забелешка i9220 i9228 I9250 i929 i9100 и други Android телефони, таблети и сл.

Кон својствата

боја:
Бела, Црна
Приклучок Тип:
EU
Компатибилен Бренд:
SONY,Blackberry,LG,Meizu,Nokia,HTC,Lenovo,Samsung,Motorola,ZTE,Универзална,xiaomi,Huawei,Apple
USB Порти:
1
Квалитетот сертификација:
CCC,CE,RoHS
Тип:
Патување
Излезен Интерфејс:
USB
На текст:
100-240V/0.15 НА
Извор На Енергија:
USB
Бренд Име:
antirr
Излез:
5V/1A
Број На Модел На:
CH49
Поддршка За Брзо Полнење Технологија:
No
Чашката plug стандард:
ЕУ стандард
Се работи за :
За iPhone 5 5s 6 6s за Huawei за Smausng За Xiaomi За Oppo

Најдобри предлози во категоријата