.

.

Оригиналниот blackview BV8000 про Полнач за Телефон Порта Приклучете USB Полнење Тип-C Слот Бесплатен Превозот

Оригиналниот blackview BV8000 про Полнач за Телефон Порта Приклучете USB Полнење Тип-C Слот Бесплатен Превозот

DEN 575.52
Залиха
Достапно за вашата нарачка

Оригиналниот blackview BV8000 про Полнач за Телефон Порта Приклучете USB Полнење Тип-C Слот Бесплатен Превозот

Кон својствата

Број На Модел На:
BV8000 ПРО
Бренд Име:
Blackview

Најдобри предлози во категоријата