.

.

Полнење Flex Кабел Кабли За Samsung Galaxy S4 SIV GT-I9500 i9500 i9505 i337 Клупа Полнење Портата за Micro USB Док Конектор Моќ

Полнење Flex Кабел Кабли За Samsung Galaxy S4 SIV GT-I9500 i9500 i9505 i337 Клупа Полнење Портата за Micro USB Док Конектор

DEN 129.12
DEN 129.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка


Полнење Flex Кабел Кабли За Samsung Galaxy S4 SIV GT-I9500 i9500 i9505 i337 Клупа Полнење Портата за Micro USB Док Конектор Моќ Track No
Опис : *100% сосема нов и висок квалитет *Направени од високо квалитетни материјали *Компактен дизајн и лесна. *Идеален за поправка или замена на вашиот скршен, изгребани за Samsung Galaxy S4 SIV GT-I9500 i9500 i9505 i337 Полнење Flex Кабел . *Совршено одговара на обликот *Заштитете го вашиот вредни инвестиции од рбет и да се оштети
За Боја : ние се фотографии користат Дигиталната камера,некои бојата на случаи ќе има некоја разлика поради технички ограничена,се надевам, ќе може да се разбере.
Пакет се Вклучени : *1 X за Samsung Galaxy S4 SIV GT-I9500 i9500 i9505 i337 Полнење Flex Кабел
Боја :

Кон својствата

боја:
За i337, За i9500, За i9505
Бренд Име:
YRFF
Број На Модел На:
За Samsung Galaxy S4 SIV GT-I9500 i9500 i9505 i337
дизајн:
Бар
Компатибилен Бренд:
Samsung
боја:
како на слика
Тест:
Ony По Еден
Место на Потекло:
Shenzhen(mianland),кина
Пакет:
без пакет
квалитет:
100% Нов Висок Квалитет

Најдобри предлози во категоријата