.

.

Нови NOHON Батеријата За Apple iPhone 7 Плус iPhone7 Плус јас Телефон Реалниот Капацитет на 2900mAh Замена Мобилен телефон Bateria + Слободни Алатки

Нови NOHON Батеријата За Apple iPhone 7 Плус iPhone7 Плус јас Телефон Реалниот Капацитет на 2900mAh Замена Мобилен телефон Bateria

DEN 1782.24
DEN 1248.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка


Нови NOHON Батеријата За Apple i Phone 7 Плус i Phone7 Плус јас Телефон Реалниот Капацитет на 2900m Ah Замена Мобилен телефон Bateria + Слободни Алатки

Кон својствата

Капацитетот на батеријата(mAh):
2801mAh-3500mAh
Квалитетот сертификација:
RoHS,MSDS,CE
Број На Модел На:
Nohon 2900mAh Батеријата За Apple iPhone 7 Плус
Apple Модел:
iPhone 7 плус
Оригинал или Не:
Компатибилен
Компатибилен Бренд:
apple
Бренд Име:
Nohon
Капацитет:
2900mah
Батеријата Својства:
Li-Полимер Батерија
Компатибилен Модел 1:
Nohon Замена Мобилен телефон Батеријата За Apple iPhone 7 Плус
Компатибилен Модел 2:
Nohon вградени во мобилни телефони батерии За iPhone7 Плус
Компатибилен Модел 3:
Nohon Bateria За Apple iPhone 7 Плус јас Телефон 7 Плус
Компатибилен Модел 4:
NOHON мобилни телефони батерии За Apple iPhone 7 Плус
Компатибилен Модел 5:
Nohon Бренд Батеријата За iPhone 7 Плус јас Phone7Plus
Компатибилен Модел 6:
Оригиналниот Nohon вградени батерии За iPhone 7Plus
Компатибилен Модел 7:
Оригинален Бренд NOHON Мобилен телефон Батеријата за iPhone 7 Плус

Најдобри предлози во категоријата