.

.

1pcs Микро USB Полнење Полначот Порта Dock Конектор Флекс Кабел со Микрофон одбор за Huawei Чест 6X

1pcs Микро USB Полнење Полначот Порта Dock Конектор Флекс Кабел со Микрофон одбор за Huawei Чест 6X

DEN 192.00
DEN 182.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка


1pcs Микро USB Полнење Полначот Порта Dock Конектор Флекс Кабел со Микрофон одбор за Huawei Чест 6 X

Кон својствата

Број На Модел На:
за Huawei Чест 6X
дизајн:
Бар
Бренд Име:
lotusjuin
Компатибилен Бренд:
Huawei

Најдобри предлози во категоријата