.

.

1PCS Оригинални нов Конектор за Микро USB Порт за Полнење Dock Конектор Приклучок за Штекер За xiaomi 5 MI5 5s mi5s Плус

1PCS Оригинални нов Конектор за Микро USB Порт за Полнење Dock Конектор Приклучок за Штекер За xiaomi 5 MI5 5s mi5s Плус

DEN 134.40
DEN 108.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка


1 PCS Оригинални нов Конектор за Микро USB Порт за Полнење Dock Конектор Приклучок за Штекер За xiaomi 5 MI5 5s mi5s Плус
За Xiaomi 5 S плус :
ЗА Xiaomi 5 S :
Имајте пријатен ден !
Вашата цел денес ќе се испрати во 1-2 работен ден.
*ДОБРА ВЕСТ : Бразил клиенти ако вашата нарачка над 80 ние може да ја испратите вашата нарачка од страна на Epacket за слободни се,во ред? Оставете масажа "од epacket" во вашата нарачка тогаш, ви благодарам.
*** ако имате Посебни барањето треба да ја напушти масажа тука : ЗАБЕЛЕШКА :
"Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус", која е untrackable ! Откако choosed на овој начин, се надевам, ќе може да чека тој трпеливо!
Ако треба item многу итна,ве молиме, изберете ја препорачана пошта и да ги Изразат начин ,ви благодариме за поддршката.

Кон својствата

боја:
За Xiaomi 5S плус, За Xiaomi 5S
дизајн:
Бар
Број На Модел На:
приклучок за полнење
Компатибилен Бренд:
xiaomi

Најдобри предлози во категоријата