.

.

За Xiaomi Redmi 3S/3/Redmi 3X/4X Home Копчето за Отпечатоци Мени Враќање Клуч Признавање Сензор Flex Кабел Лента за Redmi 3S

За Xiaomi Redmi 3S/3/Redmi 3X/4X Home Копчето за Отпечатоци Мени Враќање Клуч Признавање Сензор Flex Кабел Лента за Redmi 3S

DEN 278.40
DEN 264.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка


За Xiaomi Redmi 3 S/3/redmi 3 X/4 X Home Копчето за Отпечатоци Мени Враќање Клуч Признавање Сензор Flex Кабел Лента за Redmi 3 S

Кон својствата

боја:
злато, сива, сребрена, црна
дизајн:
Бар
Број На Модел На:
За Xiaomi Redmi 3S/3/Redmi 3X/4X
Бренд Име:
lotusjuin
Компатибилен Бренд:
xiaomi

Најдобри предлози во категоријата