.

.

Тестирани за DOOGEE Х5 Max PRO Батеријата 4000mAh Паметен Мобилен Телефон За DOOGEE Х5 Max Замена на Батеријата

Тестирани за DOOGEE Х5 Max PRO Батеријата 4000mAh Паметен Мобилен Телефон За DOOGEE Х5 Max Замена на Батеријата

DEN 341.76
Залиха
Достапно за вашата нарачка


100% Тестирани за DOOGEE Х5 Max PRO Батеријата 4000m Ah Паметен Мобилен Телефон За DOOGEE Х5 Max Замена на Батеријата
Детали на Батеријата 1. 100% Тестирано и 1 години гаранција 2. Тестирани еден по еден и 100% работи и 3. Во време на превозот со следење на број 4. 1 Ден испорака по исплата потврди 5. Најдобра услуга по : ние ќе се обидеме потрудиме да slove проблемот 6. Голема количина на залиха Компатибилен Модел : за DOOGEE Х5 Max PRO Батеријата Пакување Листа : 1 peice батеријата
Ве Молиме Имајте Во Предвид :
> Батеријата мора да бидат целосно полнат пред употреба.
> Привремена краток капацитетот на новата батерија ќе биде произлегува од не се користи за долго време, тоа е нормално, вкупен капацитет ќе биде повратена преку користи за 3-5 пати.
> Кога за прв пат се на батеријата, се користи надвор, задолжен за 10 часа, за првите три пати, го користите повторно, тогаш тоа само треба да се наплаќаат за 5 часа за нормална употреба.
> Не се користи инфериорни полнач за да ја дополните оваа батерија во случај на оштетување на батеријата.
> Не расклопување или промена на структурата на батеријата.
> Не ја ставајте батеријата во полначот премногу долго.
> Не го изложувајте батеријата на влага и вода, не го стави на висока температура средина.
> Не влијаат на батеријата.
> Го стави вон дофат на деца.
> Најдобрите складирање температура е 20°C5°C
Испорака :
1. Ние ќе ја испрати на парцели во рок од 3 дена по купувачот исплата е потврдена од страна Aliexpress.
2. Нашите цени не вклучувајќи го дестинација царина.
3. Ние ќе се одговорни за Кина царинската проблем и купувачот треба да биде одговорен за дестинација царинската проблем .
Транспорт време :
1 : Кина Пост,треба 15~35 работа дена или повеќе.
2 : EMS,треба 5~10 работни денови.
Гаранција :
1. Сите производи што се продаваат се со добар квалитет и под строги испитување пред тие да бидат испратени. Ние ќе се обидеме потрудиме да се избегне било кој квалитет на проблемот.
2. Ние и ветуваме на гаранција за квалитет во една година и ние ќе го поправи тоа бесплатно. На враќање превозот треба да биде платена од страна на клиентот.
3. Вашето задоволство на нашите производи е гаранција. Ако не сте задоволни со производот, може да се врати на стоки за размена, туку ве молиме да комуницирам со нас пред да се врати. Превозот и ракувањето со полнење не се враќа и клиентите треба да биде одговорен за сите трошоци за враќање и reshipping. Сите се врати ставки мора да биде во добра состојба. Тие мора да бидат под resalable состојба. Мажите го направија дефекти не се гарантира, како што се скршени, рбет и така натаму.
Повратни информации :
1. Ако ви се задоволи со испорача стоката, ве молиме љубезно им помогне да се остави позитивни повратни информации и ние ќе го прават истото за вас.
2. Ние се грижиме за нашите вредни клиенти, и ќе настојуваме да го реши секој неочекувани проблеми.
3. Ако не се задоволи со стоки на, ве молиме слободно да не контактирате на време и да ја испратите пораката прво пред да остави негативни повратни информации, или да се отвори било која расправа за alibaba. Ние секогаш ќе се потрудиме да се реши проблемот и да живеат до вашето задоволство.

Кон својствата

Компатибилен Бренд:
DOOGEE
Број На Модел На:
за DOOGEE Х5 Max PRO Батеријата
Квалитетот сертификација:
CE
Бренд Име:
SanErqi
Капацитетот на батеријата(mAh):
3501mAh-5000mAh
Оригинал или Не:
оригиналниот
Име:
за DOOGEE Х5 Max PRO Батеријата

Најдобри предлози во категоријата