.

.

Wyieno За Лета IQ434 LCD Екран паметен Телефон Замена на Делови ( Не Сензор ) ; Со Следење на Број

Wyieno За Лета IQ434 LCD Екран паметен Телефон Замена на Делови ( Не Сензор ) ; Со Следење на Број

DEN 479.52
Залиха
Достапно за вашата нарачка


За Лета IQ434 LCD Екран паметен Телефон Замена на Делови ( Не Сензор ) ; Со Следење на Број
постојат 2 верзија(ver01/ver02 ) за lcd , ве молиме љубезно ве молиме проверете на сликата подолу
ver01

ver02
Спецификации :
Име на производ LCD Модел За лета iq434 Боја ver01/ver02 Главен Материјал Тежина 100g Пакет Содржина 1 Компјутер со LCD
Опис :
Време на испорака : Олово време е околу 2 работни дена;
- - - - - - - - - Повеќе Детали Фото Покажува - - - - - - - - -

Кон својствата

боја:
ver01 lcd нема алатки, ver01 lcd додадете алатки, ver02 lcd нема алатки, ver02 lcd додадете алатки
Број На Модел На:
за iq434
Бренд Име:
wyieno
Екранот:
> 3
LCD Комплет:
Yes
Екран На Допир За Тип:
Капацитивни Екран

Најдобри предлози во категоријата