.

.

5.5 ' LCD со Рамка За Xiaomi Redmi Забелешка 3 LCD Екран на Допир Digitizer Сензор Стакло Собранието Замени на Делови

5.5 ' LCD со Рамка За Xiaomi Redmi Забелешка 3 LCD Екран на Допир Digitizer Сензор Стакло Собранието Замени на Делови

DEN 1128.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка


Добредојдовте на нашиот продавница, ние ќе ви послужи верно. Sparkleet производи еден по друг ажурирање. Ако постои било каква помош, само нас контакт и ние ќе се среќни да ви помогнат.
ВАЖНИ ИНФОРМАЦИИ ве Молиме да не се инсталира директно откако ќе ја прими стоката. Поврзете со вашиот телефон за да се тестираат прво, ако производот е нормално, тогаш да се инсталира, или нека професионалци за помош. Било каква штета или дефект предизвикан од погрешна работа не се во доменот на обезбедување на квалитет. Ве молиме не го отвори спорот, тоа е повреда. Комуницираат повеќе да бидете сигурни сме двете страни за решавање на проблеми со добро. Сите стоки испративме имаат нашите приватни печат на задната страна, ве молиме понуда сликата откако постои било каков проблем, дека ќе биде подобро да се видеото да се покаже проблем во detailas.
Ви благодарам многу за вашата доверба, се надевам ќе уживате во вашата шопинг време~
5.5 ' LCD со Рамка За Xiaomi Redmi Забелешка 3 LCD Екран на Допир Digitizer Сензор Стакло Собранието Замени на Делови
Купување & Инсталација Белешки
Инсталација на LCD Екранот и Digitizer Собранието со Пред Домување треба да биде направено од страна на квалификувано лице . Ние не сме одговорни за било каква штета предизвикана во текот на инсталацијата.
Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија. Овие трошоци се на купувачот одговорност. Ве молиме проверете со вашиот земјата царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред наддавање/купување. Предмети ќе биде 100% се проверуваат од страна на нашите професионални инспектор пред превозот Пакет ќе биде цврста и ќе се провери внимателно пред да испрати Повеќето од предметите се подредени ќе се испрати во рамките на следните 24 -48 часа по уплатата се потврди. Тоа обично трае околу 3 до 7 работни дена од експрес, и 15-30 работни дена од Кина, Воздухот mail да брод вашата земји. DHL,UPS-от и Fedex нормално трае 3-7 дена за да стигне до вас. EMS нормално ти стигне во 10-15 дена. Пост Воздух mail нормално се постигне во светот во 15-30 дена.
Touchworld е воден од Шенжен Witpart Тргување Компанија, која е една од водечките веледрогерија, за сите на мобилен телефон резервни делови во Кина, Шенжен. И ние имаме услугата повеќе од 100 странство веледрогерија и поправка продавници.
Ние го цениме ако може да ни даде 5 ЅВЕЗДА Повратни информации и да го оставите Позитивен Фидбек на alibaba по трансакција е завршена и ние ќе ви ги даде некои попуст или некој подарок за вашата следна цел, Ако не се задоволи со нашите производи pls не остави негативни пред нас контакт. Pls ве молиме контактирајте со нас на нашиот е-мејл или онлајн контактирајте со нас. Ние ќе ви понуди добро решение за вас.
1. Откако пратката стигнала, ве молиме ПРОВЕРЕТЕ дали производите во ДОБРА состојба. Ако било каква штета на pacakge pls не ја прифати pacakge и повратни информации до нас. 2. АКО сте задоволни со производи по тестирање. ПОТОА можете да ги инсталирате на вашиот телефон. 3. Ако имате било какви прашања или не се задоволни со нашите производи, Контактирајте со нас во рок од 3 дена по сте го добиле на производи,Или ќе се третира дека производите добиени во добра состојба и да се работи добро како што е опишано.
ЗАБЕЛЕШКА : За Декларираната Вредност за царината, Ние може да се направи во согласност со клиенти барања,но ние НЕ сме одговорни за било каква царинска прашање во земјата на дестинација бидејќи на Ред Декларираната Вредност.

Кон својствата

боја:
Црна, Бела, Златна
LCD Комплет:
Yes
Екранот:
> 3
Резолуција На Екранот:
1920x1080
Екран На Допир За Тип:
Капацитивни Екран
Бренд Име:
X-PARKLEET
Број На Модел На:
За Xiaomi Redmi Забелешка 3
Големина:
5.5 inch
квалитет:
Тестирани
боја:
Црна/Бела/Злато
Компатибилен:
За Xiaomi Redmi Забелешка 3

Најдобри предлози во категоријата