.

.

YuXi 1pcs Сосема Нов висок квалитет гласно говорник рог ѕвончето измамник замена за iphone 5 5S.

YuXi 1pcs Сосема Нов висок квалитет гласно говорник рог ѕвончето измамник замена за iphone 5 5S.

DEN 67.20
DEN 55.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка


За купувачите :
1. Сите на нашиот производ се прават фотографии во вид !
2. Кога ќе го поставите цел, ние ќе брод на стоките во рок од 2 - 7 работни дена
( Освен за посебни случаи )
3.Ве молиме одберете го најсоодветниот логистика режим во согласност со фактичката состојба.
4. Ако имате било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас !

Кон својствата

дизајн:
Бар
Бренд Име:
YuXi
Број На Модел На:
З.Т.-041
Компатибилен Бренд:
Apple iPhone

Најдобри предлози во категоријата