.

.

Екран на допир за Digitizer За ZTE A460 460 ZTE Сечилото L4a Попуст Промотивни Црна Боја Замена Мобилен Телефон со екран на Допир Панел

Екран на допир за Digitizer За ZTE A460 460 ZTE Сечилото L4a Попуст Промотивни Црна Боја Замена Мобилен Телефон со екран на

DEN 520.32
DEN 489.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка

1.Почитувани руски Пријатели ве Молиме да ни Остават што се Име и презиме, Поради руската Политика и лесно да се царинење . 2.Ние нудиме различни Екран(Touch Screen авион LCD,LCD+Екранот Дисплеј). Ве молиме да не контактирате доколку имате било какви потреби; Ние споделување на најновите информации на мобилен телефон резервни делови во Кинескиот пазар со сите наши клиенти. 3.Сите уреди ќе бидат тестирани пред превозот и 100% работи добро. Ако тоа не може да се користи откако ќе се примени и тестирани, ве Молиме да не грижете се и контактирајте со нас веднаш,ние ќе ви даде задоволни решение. 4.Ве молиме не го прифати пратката ако тоа е оштетена па поради тоа не може да побара барање од express компанија. 5.Отворен спор пред средства за комуникација се откажат од по-продажба на услуги. Ве молиме да го користите полето за пораки или трговија со датотеки за да ги контактирате за било каков проблем, ние ќе ви одговори во рок од 48 часа .
Тип
Екран На Допир
Број На Модел На
За ZTE A460 L4a
Компатибилен Бренд
За ZTE
Боја
Црна
Големина
5 инчен
Цена
Фабрика Цена
Производи, Вклучувајќи
1 x
Екран на допир за Digitizer Собранието За ZTE A460
1 x
Алатки (8 во 1)
1 x
сандак
1.Зачувам е прифатена само(Преку Visa, Master Card, Western Union, QIWI и wir e пренос преку банките). 2.Тоа обично трае 24 часа за исплата дојде до продавачот сметка.Банката може да одбие исплата во рок од 24 часа,па за бизнис безбедност,ние започнуваме да се организира цел по плаќање пристигнува целосно. 3.Некои земја царинската барање тарифа пред испраќањето на пакет на купувачот.Купувачот треба да се биде свесен за своето царинските " политиката како тарифни се платени од страна на купувачот. 1.Сите предмети се на залиха и се испратени до вас во рок од 3 дена по вашата исплата. 2.Ве молиме имајте предвид дека продукти купени на одмор се испратени следниот работен ден. 3.Ако не сте ја прими стоката во рок од 30 работни дена по плаќање за Кина пост или други, ве молиме контактирајте со нас.Ние ќе ги пратите пратката од нашиот агент и одговорите што ПОБРЗО. 4.Можете да изберете Кина пост, e Pack,EMS,DHL,UPS-от и сл база на вашите потреби. 5.Било какви други прашања или проблеми, ве молиме да се чувствуваат слободни да ме контактирате. 1.6 месеци. Купи со доверба! 2.Ако објектот е неисправна на 3 месеци, ние ќе ви испратиме замена без дополнителен полнач, или да понуди наплата откако ќе ги примите на неисправни објект. 3.Ако објектот е неисправен по 3 месеци, се уште можете да го испрати назад до нас. Ние ќе ви испратиме нова по добивањето на неисправни објект. Но ќе мора да плаќаат дополнителни превозот надомест. 1.Почитувани купувачот, ако не сте задоволни со нашата стока и услуга,ве молиме љубезно ни даде 5 ѕвезди, а ние ќе ви ги даде 5 ѕвезди и позитивни повратни информации. 2.Ако сте незадоволни со оваа купување,ве Молиме да ни даде шанса да се направи нештата десно пред да ја напушти негативни/неутрален коментар.Ве молиме слободно контактирајте со нас за вашите прашања. Ние ќе ви одговори навремено и направи нашата најголема поддршка ќе се додека не сте задоволни. 3.Можете да не контактирате во секое време за купување и прашања, ние ќе ми биде драго во вашата услуга.

Кон својствата

боја:
Бела, Црна
Тип:
Екран На Допир
Број На Модел На:
За ZTE A460
Бренд Име:
DCCompras
Екранот:
≥5
Компатибилен Бренд:
За ZTE
боја:
Црна
Големина:
5 инчен
Екран На Допир За Тип:
Капацитивни Екран
квалитет:
100% Тестирање пред испорака
Фабрика цена:
Yes
QC:
Тест еден по еден
Место на Потекло:
Guangdong,Кина
LEADTIME:
1-3 дена
Производство Ситуација:
во парк

Најдобри предлози во категоријата