.

.

10pcs/многу Мобилен Телефон Микрофон Звучник Микрофон Предавателот Поправка Замена за Nokia Lumia N81 822 720 1520 930 925 1530 630

10pcs/многу Мобилен Телефон Микрофон Звучник Микрофон Предавателот Поправка Замена за Nokia Lumia N81 822 720 1520 930 925 1530

DEN 316.80
DEN 260.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка


За купувачите :
1. Сите на нашиот производ се прават фотографии во вид !
2. Кога ќе го поставите цел, ние ќе брод на стоките во рок од 2 - 7 работни дена
( Освен за посебни случаи )
3.Ве молиме одберете го најсоодветниот логистика режим во согласност со фактичката состојба.
4. Ако имате било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас !

Кон својствата

Бренд Име:
YuXi
дизајн:
Бар
Компатибилен Бренд:
Nokia
Број На Модел На:
SH-017

Најдобри предлози во категоријата