.

.

Jinsuli за nokia HE319 2630mah Батеријата+песна кодот

Jinsuli за nokia HE319 2630mah Батеријата+песна кодот

DEN 776.64
Залиха
Достапно за вашата нарачка


Кон својствата

Квалитетот сертификација:
CE
Капацитетот на батеријата(mAh):
2201mAh-2800mAh
Компатибилен Бренд:
Nokia
Бренд Име:
Jinsuli
Оригинал или Не:
Компатибилен

Најдобри предлози во категоријата