.

.

Doogee Х5 GSM/ WCDMA Сигнал мали Одбор Работи поправка замена за Doogee Х5 Телефон Бесплатен превозот+Следење

Doogee Х5 GSM/ WCDMA Сигнал мали Одбор Работи поправка замена за Doogee Х5 Телефон Бесплатен превозот+Следење

DEN 264.00
DEN 240.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка


Doogee Х5 GSM/ WCDMA Сигнал мали Одбор Работи 100% оригинални поправка замена за Doogee Х5 Телефон Бесплатен превозот+Следење
За Драги Купувачот
Сите делови се оригинални замена материјали amd пред насобраните,
Секој објект има се проверуваат и во добра состојба пред превозот, а исто така се штеди вашето време кога го заменува.
Ова не е лесна работа за некој кој нема технички вештини во Демонтирање или со Составување на телефони, па само купување на овој објект, ако знаеш како да го инсталирате!
Препорачуваме професионална инсталација.
Ние нема да бидат одговорни за каква било штета на телефонот ако немате технички вештини во менување на замена на делови.

Кон својствата

дизајн:
Бар
Бренд Име:
ebuydoor
Број На Модел На:
DOOGEE Х5
Компатибилен Бренд:
DOOGEE

Најдобри предлози во категоријата