.

.

32 Сечилото Ласерски 2481 Feeler Мерач Мелодија До Дебелина Поставите IMP/МЕТРИЧКИ + МЕСИНГ M08 dropship

32 Сечилото Ласерски 2481 Feeler Мерач Мелодија До Дебелина Поставите IMP/МЕТРИЧКИ + МЕСИНГ M08 dropship

DEN 198.72
DEN 169.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка


Нога тело користење 65 # Mn Полиран површината Метрички и инчни споредба Нога тело 3.5 " Согласност со DIN2275 и JIS Б 7524-1992 производ стандарди Тип : јазот филм Мерен опсег : 0.04-0.88 mm, Точност : +0.005 /-0.003 mm Парче Должина : 85mm Вкупна должина : 95mm Нога парче Спецификации : 0.04 мм, од 0,05 мм, 0.06 мм, 0.08 mm, 0.1 mm, 0.13 мм, 0.15 mm, 0.18 мм, 0.2 мм, 0.23 мм, 0.25 mm, 0.25 mm, 0.28 мм, 0,3 mm, 0.33 mm, 0.35 мм, 0.38 мм, 0.4 mm, 0.43 мм, 0.45 мм, 0.48 мм, 0.5 mm, 0.53 мм, 0.55 мм, 0.58 мм, 0.6 mm, 0.63 мм, 0.65 мм, 0.7 мм, 0.75 милиметри, 0.8 mm, 0.88 mm Количина : 1 компјутер Забелешка : Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот. Ви благодариме за вашето разбирање. Забелешка : Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот. Ви благодариме за вашето разбирање.

Кон својствата

Бренд Име:
Shanwen
DIY Материјали:
Електрични
Број На Модел На:
Мерачи

Најдобри предлози во категоријата