.

.

15KG 1g Дигитални Кујна Скала 15kg Голема Исхрана Тежина Тенок Нерѓосувачки Челик Електронски Ваги Допир Копче Со Пакет

15KG 1g Дигитални Кујна Скала 15kg Голема Исхрана Тежина Тенок Нерѓосувачки Челик Електронски Ваги Допир Копче Со Пакет

DEN 906.24
DEN 689.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка


15 KG 1g Дигитални Кујна Скала 15kg Голема Исхрана Тежина Тенок Нерѓосувачки Челик Електронски Ваги Допир Копче Со Пакет
Опис :
Виси оваа скала насекаде околу вашата кујна ќе ви даде лесен пристап. Неговиот елегантен нерѓосувачки челик мазна површина го прави идеална тежина платформа и лесно да ги прочитате голем екран е осветлена со остар сина LCD заднинско осветлување. Компактен и лесен за чистење. На изработка е на супериорен квалитет што го прави еден од најпознатите саканата кујнски ваги од целиот свет.
Спецификации : Голем број 15kg / 1g Најмалку Тежина : 5g Поделба вредност : 1g Единици : g, kg, ml LCD големина : 56 * 24 MM Допир копче за подигање Платформа големина 22.5*16.5 cm Големина : 225 * 165 * 17mm Производ Тежина : 0.3 kg Толеранција опсег : ±2 ‰ + 1 Висока прецизност сензори Автоматско исклучување Низок Напон Совети / преоптоварување Совет Напојување : 2 * 1.5 V AAA Батерија (Не се Вклучени За авион safty ) Пакет Содржина : 1*Дигитален Скала 1*Прирачник за Корисникот ЗАБЕЛЕШКА : На Скала Површината со сина заштита на филм за да се избегне Гребење,ве молиме да го отстраните кога го користите ,ви Благодариме!!!
Испорака :
Кога ќе го поставите цел,ние ќе ја испрати на предмети во рок од 3 дена откако вашата уплата е завршен.
Ние не гарантира испорака време на сите меѓународни пратки се должи на разликите во царинската расчистување пати во поединечни земји, кои може да влијаат на тоа колку брзо вашиот производ е прегледан.
Ве молиме имајте предвид дека купувачите се одговорни за сите дополнителни царински давачки, брокерски, такси, давачки и даноци за увоз во вашата земја. Овие дополнителни давачки може да се собираат во времето на испорака. Ние нема да наплата на превозот обвиненија за одбиени пратки.
Гаранција & Одржување :
Ние ви нудиме 15 дена слободна замена. Купувачите можат да поднесат барање за замена во рок од 7 дена од вашиот приемот на производот. Купувачот треба да го врати производот во оригиналната условите за нас и треба да ги сноси трошоците за превозот за враќање.
Повратни информации :
За вашето задоволство и позитивни повратни информации е многу важна за нас. Ве молиме оставете позитивни повратни информации и 5 ѕвезди, ако сте задоволни со нашата објекти и услуги.
Најважно!!!
Ако имате било какви проблеми со нашите предмети или услуги, ве молиме да бидат слободни да контакт прво, пред да ја напушти негативни повратни информации.

Кон својствата

Капацитет:
5g-15kg
Тип:
Клупата Скала
Дисплеј Тип:
LCD
Број На Модел На:
K8H
Точноста:
1g
Големина:
225 * 165 * 17mm
Напојување:
ААА*2
Бренд Име:
easyover
Номинална Оптоварување:
15kg
Скала Употреба:
Кујнски Ваги

Најдобри предлози во категоријата