.

.

500G 0.01 g LCD Табела Накит Скала Домаќинство Кујнски Ваги за Храна Електронски Поштенски Рамнотежа на Тежината Дигитални Прецизни 0.01 G

500G 0.01 g LCD Табела Накит Скала Домаќинство Кујнски Ваги за Храна Електронски Поштенски Рамнотежа на Тежината Дигитални Прецизни

DEN 911.52
DEN 839.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка


500 G 0.01 g LCD Табела Накит Скала Домаќинство Кујнски Ваги за Храна Електронски Поштенски Рамнотежа на Тежината Дигитални Прецизни 0.01 G
Карактеристики : • квалитет и прецизност електронски дигитални Табела скала совршен за мерење на состојките до 500g • Switchable мерење режими, можете лесно може да се однесуваат на било мерни единици • LCD дисплеј со сино осветлување кога е во употреба, автоматски turn-off по одложувањето 15s • Големи не ' рѓосувачки челик платформа, доаѓа со голем послужавник за мерење на мали лабава предмети • На Tare функција ви овозможува да се измери различни состојки во истиот сад, притиснете на копче ќе се постави скали да 0 на која било тежина • Со мерење на graduations на 0.01 грам, оваа скала обезбедува сите точноста мерење на податоци • исклучете 180s откако без мерење • Максимална тежина капацитет : 500g/0.01 g • Мерење единици : g/мл/ozt/dwt/ct/gn • Копчето функција : /ИСКЛУЧУВАЊЕ, ЕДИНИЦА, КОМПЈУТЕРИ, TARE Пребројување на функцијата,25/50/60/75/100 КОМПЈУТЕРИ • Моќност : 3x AA Батерии(Не се вклучени) • Powered by DC адаптер(4.5~6 V излез, адаптер не се вклучени) • Боја : Бела • Димензии : 160(L) X125(W) X38(H)mm Пакет се Вклучени : • 1× Електронски Ваги • 1x пластични палети • 1x Упатство
Испорака :
Кога ќе го поставите цел,ние ќе ја испрати на предмети во рок од 3 дена откако вашата уплата е завршен.
Ние не гарантира испорака време на сите меѓународни пратки се должи на разликите во царинската расчистување пати во поединечни земји, кои може да влијаат на тоа колку брзо вашиот производ е прегледан.
Ве молиме имајте предвид дека купувачите се одговорни за сите дополнителни царински давачки, брокерски, такси, давачки и даноци за увоз во вашата земја. Овие дополнителни давачки може да се собираат во времето на испорака. Ние нема да наплата на превозот обвиненија за одбиени пратки.
Гаранција & Одржување :
Ние ви нудиме 15 дена слободна замена. Купувачите можат да поднесат барање за замена во рок од 7 дена од вашиот приемот на производот. Купувачот треба да го врати производот во оригиналната условите за нас и треба да ги сноси трошоците за превозот за враќање.
Повратни информации :
За вашето задоволство и позитивни повратни информации е многу важна за нас. Ве молиме оставете позитивни повратни информации и 5 ѕвезди, ако сте задоволни со нашата објекти и услуги.
Најважно!!!
Ако имате било какви проблеми со нашите предмети или услуги, ве молиме да бидат слободни да контакт прво, пред да ја напушти негативни повратни информации.

Кон својствата

Број На Модел На:
dm3
Точноста:
0.01
Дисплеј Тип:
LCD
Капацитет:
500g
Тип:
Медицински / Лична Скала
Големина:
160*125*38mm
Бренд Име:
easyover
Напојување:
АА*3 или DC адаптер
Номинална Оптоварување:
500g
is_customized:
Yes
Номинална Оптоварување:
500g

Најдобри предлози во категоријата