.

.

Прилагодливи Инженери Комбинација Обидете Квадратни Поставено Десен Агол Владетел 300мм M02

Прилагодливи Инженери Комбинација Обидете Квадратни Поставено Десен Агол Владетел 300мм M02

DEN 258.24
DEN 196.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка


100% сосема нов и висок квалитет
Погоден за мерење, означување надвор, лежи надвор итн. Материјал : не ' Рѓосувачки Челик + Цинк Легура Вкупна Должина : околу. 30cm/12" Боја : Како на сликата покажува Тежина : 140 g Количина : 1 КОМПЈУТЕР
Answer : ___________________________ Note :
1. Бидете сигурни да се стегне завртки, фиксно сечилото пред употреба.
2 Поради различни следи и светлосен ефект, вистинската боја на објектот може да биде малку поинаква од боја покажа на слики. Ви благодариме!
3. Ве молиме овозможи 1-3мм мерење на отстапување се должи на рачно мерење.
Пакетот Вклучува :
1 PC * мерење владетел

Кон својствата

Бренд Име:
KTJ
Број На Модел На:
мерење владетел
Материјал:
Нерѓосувачки Челик + Цинк Легура
Вкупна должина:
прибл. 30cm/12
Тежина:
140 g
Количина :
1 Компјутер

Најдобри предлози во категоријата