.

.

Рачни УВ Ламба Светлина Факел Led Светилка Пари Детектор на Фалсификувани Валута Сметка Лажни Банкноти Passposts безбедносната проверка 20%

Рачни УВ Ламба Светлина Факел Led Светилка Пари Детектор на Фалсификувани Валута Сметка Лажни Банкноти Passposts безбедносната

DEN 155.04
DEN 127.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка


преносни пари детектор на машина мали мини интелигентни детектор виолетова детектор на Фалсификувани Валута Пари Детектор
Рачни УВ Ламба Светлина Факел Led Светилка Пари Детектор на Фалсификувани Валута Сметка Лажни Банкноти Passposts безбедносната проверка
Нова 2 во 1 УВ Црна Светлината Факел Преносни Лажни Пари Детектор
преносни пари детектор на машина мали мини интелигентни детектор виолетова детектор на Фалсификувани Валута Пари Детектор
Карактеристики :
100% СОСЕМА НОВ!
Тежина : 90g
Димензии : 16 x 5.4 x 2.5 cm
Боја : Црна
Човечката природа дизајн ,Компактна, лесна тежина и лесен за користење
Оваа 2 in 1 преносни факел светлина е компактен, се уште може да се користи за откривање на фалсификувани пари или потврди вистински пари. Покрај тоа, исто така, содржи моќен светлосен.
Ноќно осветлување може да се користи како светилка, истата осветленост и обична светилка
Вклучува корисна најлон сметководствена мозок, компактен и лесен за носење .
Може да тестира валути, но, исто така, инспекција марки, кредитни картички, чекови, билети, гласачки ливчиња, доверливи документи, патни исправи, лични карти.
Идеален за такси возачи, возачи на автобус, трговци и никого ракување со парични средства . Примена на финансискиот, бизнис, enterprise, транспорт, туризам и други индустрии, како и поединци
Долго бран на УВ светлина, ве молиме не се штетни за вашите очи
Powered by : 4 x1.5 V "АА" батерии ( не се вклучени )
тоа е многу голема за да им помогне на лоцирање скриени урина дамки. Се бараат и да ги Уништи оние скриени мириси со оваа корисна црна светлина. Ќе се чудам како што некогаш живеел со од тоа.
Оваа корисна Преносни УВ Црна Светлината ви помага да го најдете оние кои се "невидливи" извори на непријатна миризба без кои душкаат на вашиот тепих! Наоѓање на домашно милениче дамки, проверка за бактерии и е одлична за клубови и надворешни страни.
Пакет Содржина :
1 x УВ црна светлината факелот со вршење на кабелот
Answer : ___________________________ Note : Оваа ставка е без Мало поле

Кон својствата

Број На Модел На:
1
Бренд Име:
JUANJUAN
DIY Материјали:
Електрични
Употреба:
Фалсификувани Валута Тестер
моќност:
1

Најдобри предлози во категоријата