.

.

1pcs Мини Копче Синџир Ниво Со Магнет V Шари 85*45*19.5 мм За Машини Алатки Фабрика Машини Посебен Инструмент

1pcs Мини Копче Синџир Ниво Со Магнет V Шари 85*45*19.5 мм За Машини Алатки Фабрика Машини Посебен Инструмент

DEN 322.08
DEN 193.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка


100% сосема нов и висок квалитет. Се користи за прилагодување на ниво на дрво алатки, фабрика машини,посебен инструмент. Погоден за прилагодување на ниво на PTZ ниво, медицинска опрема, канцелариски десктоп компјутер шасија, прикажување, канцеларија машина. Применливи за прилагодување на ниво на камерата, tripod, мебел,играчка, рамка, calendar (календар). Достапни за сите висока точност барање области, прави прилагодување повеќе погодно и точни.
Материјал : ABS Големина : (85*45*19.5)mm Објект боја : портокалова(како слики прикажани)
1 X Мини Копче Синџир Ниво Со Магнет V Шари
ПРЕВОЗОТ Наредби обично се испраќаат надвор во 1-2 работни дена (главно во рамките на 24hours) преку Кина пост Воздух. Тоа ќе биде од 7 до 25 дена да испорача . По тоа е испраќаат. Вистински транзит време варира. Mail транзит време е наведено погоре најдобри проценува но не гарантира. Предмети ќе пристигне во 7 до 25 работни дена. Доаѓањето време зависи од некои фактори и различните области на Оваа табела само што нудат референца на пристигнување време, не значи дека ние испорака на сите од следните земји. Ве молиме изберете некои локалните продавачи. ако не можат да чекаат трпеливо во превозот време ние се прогласи. Откако ќе го купите. ве молиме НЕ го остави негативен или неутрален повратни информации ако havent примен објект во 30 дена. бидејќи имаме споменато превозот време постојано. Се враќа&Warrantry Сите производи што се продаваат вклучуваат фабрика гаранција. не го покривајте предмети кои биле злоупотребени. изгорени или оштетени во било каква форма. Ве молиме контактирајте со нас преку Порака ако НЕ сте добиле објект во 30 дена. ние ќе ги провери со post office. и тогаш ја или рефундирање на каква било исчезнати објект. Во случај дека вашиот производ е расипан во секој случај. мора да контактирате со нас за ПОБРЗО, а потоа вратете го во рок од 7 Дена од денот на приемот. На поштарина и пакување на плаќање НЕМА да бидат вратени. Ние нема да бидат одговорни за испорака или за осигурување на трошоците настанати во враќањето точка назад кон нас. Ако ви се врати на точка купени од нас. тоа мора да се врати во Фабричка Состојба. Ова вклучува пакување. инсерти. прирачници итн. Ве молиме овозможи до 5 Работни Денови за нас, за процесот на вашите врати предмет на ПОВРАТНИ информации и КОНТАКТ ве Молиме НЕ го остави негативен или неутрален повратни информации ако havent примен објект во 30 дена . бидејќи имаме споменато превозот време постојано. Нашата цел е да се обезбеди највисоко Ниво Услуги на Клиентите. нормално така ние ќе се обидеме потрудиме да го реши секој проблем. Ние во голема мера го цениме вашата ПОЗИТИВНИ повратни информации. Ве молиме НЕ остави негативни повратни информации, без да бара помош. Ако имате било какви прашања . ве молиме да се чувствуваат слободни да се е-мејл нашата услуга специјалисти 8 Часа на Ден. 5 Дена во Неделата .Ние ќе ви одговори што ПОБРЗО. Ако нема одговор во рок од 24 Часа(работен ден) . ве молиме проверете на спам во вашата пошта кутија

Кон својствата

Бренд Име:
CHEERBRIGHT
Број На Модел На:
15070076001
Материјал:
ABS
Големина:
(85*45*19.5)mm
Објектот Боја:
портокал(како слики прикажани)

Најдобри предлози во категоријата