.

.

Топла Затворен Надворешен Дигитален LCD Термометар Hygrometer Температура 12.5 x 7.0 x 1.92 cm -50 до 70 Centigrade Termometros Digitales

Топла Затворен Надворешен Дигитален LCD Термометар Hygrometer Температура 12.5 x 7.0 x 1.92 cm -50 до 70 Centigrade Termometros

DEN 229.92
DEN 218.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка

УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците. Ние ќе ги сноси сите превозот цена, ако производот(ите) што е (се) не како рекламира. или макс.
Отворено влажност може да се прикаже на екранот кога сте надвор; внатрешна влажност може да се прикаже на екранот откако ќе се во, но тие не се прикаже во исто време.) екранот. Ние ќе трага на вашата цел и се вратам на вас побрзо. 12 месеци Производители ограничена Гаранција за неисправни предмети (исклучувајќи предмети за оштетена и/или злоупотребени по приемот). На сликите кои се прикажани не се вистински објект и се за вашиот референца само.
Правоаголникот бела пластика изглед и широк LCD екран. Ќе има 7 дена да контактирате со нас и 30 дена за да се врати од денот примени.5 м
Тежина : 110g
Боја : Бела 1 x Затворен Надворешен Дигитален LCD Термометар Hygrometer Температура
1. ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ. Сите вратени предмети МОРА да БИДЕ во оригинално пакување и МОРА да ни овозможи со превозот следење на број, специфична причина за враќање, и вашата цел ID.
Надворешна Температура опсег : -50 до 70 Centigrade (-58 да 158 Фаренхајтови). Транзит време може да се разликува, особено за време на сезона. Ние ќе рефундирање на ВАШИТЕ ЦЕЛОСНА ПОБЕДА ПОНУДАТА ИЗНОС, по приемот на објектот во првобитната состојба и пакување со сите компоненти и додатоци се вклучени, ПО ДВЕТЕ Купувачот и Продавачот се откаже од трансакцијата од aliexpress.
Внатрешна и надворешна температура (min.
Лесно да се чисти. Бараме дека ќе контактирајте со нас веднаш, ПРЕД да ни даде неутрални или негативни повратни информации, така што ќе може да се изврши до вашето задоволство.92 cm
Кабел Должина : 1. Додатоци доаѓаат со 3-месечен гарантен. Вие мора да му кажете ни што дефектот е и ни даде вашата цел број.
Тоа е широко се користат за мерење на температурата и влажноста на воздухот во куќи, канцеларии, работилници, школи, пазари, магацини, и слично.
Придвижуван од еден AAA батерија (НЕ се ВКЛУЧЕНИ). Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса.
Спецификација
Вид Уред : Термометар Hygrometer Температура Влажност Метар
Материјал : Пластика
Надворешна Температура Опсег : -50 до 70 Centigrade (-58 да 158 Фаренхајтови)
Температурата Прецизна : 0. Нарачки обработени навремено по плаќање на проверка.) и влажност (max.
Овој Дигитален Термометар се карактеризира со голем LCD екран кој е дизајниран за лесно readouts на влажност и температура мерења.
Вие се согласувате да ги сите горе-наведени политики по нарачување на aliexpress! Ние одржување на високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите! Повратни информации е многу важно. ИЛИ, можете да изберете да имате замена. Ако објектот е во вашиот поседување на повеќе од 7 дена, ќе се смета користи и НИЕ НЕ ЌЕ ISSUEA НАПЛАТА ИЛИ ЗАМЕНА за вас.
Јасни и точни дисплеј со лесно може да се прочитаат арапски број. (Освен некои земји и APO/FPO)
2. Нашата цел е задоволството на клиентите!
7. Неисправни предмети МОРА да БИДАТ пријавени и се враќа во рамките на гарантниот период (и во оригиналното пакување, ако е можно). Ние само брод да се потврди цел адреси. За лесен за инсталација, дупка и застане назад на термометар го прави тоа може да се користи на ѕидот и маса или на маса.
Модерен тип отворен и затворен биро термометар со hygrometer.
Производ Карактеристики
Сосема нов и висок квалитет. НИЕ НЕ ГО ПОПРАВИ ИЛИ ДА ГО ЗАМЕНИ ОБЈЕКТИ СО
ИСТЕЧЕ ГАРАНЦИЈАТА.
Три копчиња што е во предниот дел на термометар (Max, Min, Ресетирање).

Кон својствата

Број На Модел На:
100945
Бренд Име:
VKTECH
Стил:
Рачни
Макс Мерење На Температурата:
120°C & Над
Теорија:
Сензор На Температура На
Дисплеј Тип:
Дигитални
Употреба:
Внатрешна
Големина На Дисплеј:
1.9 Инчи & Под
Моќност Тип:
исто како и на опис
Употреба:
затворен отворено
Материјал:
Пластични
Надворешна Температура Опсег:
-50 до 70 Centigrade (-58 да 158 Фаренхајтови)
Hygrometer Опсег:
25% RH 98% RH
Извор На Енергија:
Еден AAA Батерија (НЕ се ВКЛУЧЕНИ)
Големина:
12.5 x 7.0 x 1.92cm
Должина на кабел:
1.5 м
Објектот:
Затворен Надворешен Дигитален LCD Термометар Hygrometer Температура
боја:
Бела

Најдобри предлози во категоријата