.

.

Преносни 10 in1 Игра Мемориската Картичка за Чување Кутија со Држач за Sony PS Вита игра player10pcs Игра Картички Црна

Преносни 10 in1 Игра Мемориската Картичка за Чување Кутија со Држач за Sony PS Вита игра player10pcs Игра Картички Црна

DEN 65.28
DEN 38.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка


Бренд Нови 10 in1 Игра Држачот за Мемориска Картичка за Чување Кутија за PS Вита ER PSV Црна Бесплатен Превозот Опис :
1.Лесни компактен и лесен.
2.Ја заштитува вашата картичка од прашина, нечистотија, маснотии и други штети
3.Компатибилен со Sony PS Вита игра картички
4.Одлично за Sony PS Вита игра плеер за да се соберат или продавница игра картички
5.Случај Капацитет : 10pcs игра картички (8 PS ВИТА картички и 2 ТФ картички)
6.Големина(L x W x H) : Приближно 11.3 cm x 4.3 cm x 1cm - 4.41 инчен x 1.70 инчен x 0.39 инч.
7.Боја : Црна
8.Количина : 1 PC 1 X 10-во-1 Игра Картичка Случај 1. ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ. (Освен некои земји и APO/FPO)
2. Нарачки обработени навремено по плаќање на проверка.
3. Ние само брод да се потврди цел адреси. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса.
4. На сликите кои се прикажани не се вистински објект и се за вашиот референца само.
5. УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците. Транзит време може да се разликува, особено за време на сезона.
6. Ако не сте добиле вашиот orderafter 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас. Ние ќе трага на вашата цел и се вратам на вас побрзо. Нашата цел е задоволството на клиентите!
7. Време На Испорака :
1. Ќе има 7 дена да контактирате со нас и 30 дена за да се врати од денот примени. Ако објектот е во вашиот поседување на повеќе од 7 дена, ќе се смета користи и НИЕ НЕ ЌЕ ISSUEA НАПЛАТА ИЛИ ЗАМЕНА за вас. НЕМА ИСКЛУЧОЦИ!
Превозот цена е мечка од двете продавачот и купувачот на половина.
2. Сите вратени предмети МОРА да БИДЕ во оригинално пакување и МОРА да ни овозможи со превозот следење на број, специфична причина за враќање, и вашата цел ID.
3. Ние ќе рефундирање на ВАШИТЕ ЦЕЛОСНА ПОБЕДА ПОНУДАТА ИЗНОС, по приемот на објектот во првобитната состојба и пакување со сите компоненти и додатоци се вклучени, ПО ДВЕТЕ Купувачот и Продавачот се откаже од трансакцијата од aliexpress. ИЛИ, можете да изберете да имате замена.
4. Ние ќе ги сноси сите превозот цена, ако производот(ите) што е (се) не како рекламира. 1. 12 месеци Производителот е ограничена Гаранција за неисправни предмети (исклучувајќи предмети за оштетена и/или злоупотребени по приемот). Додатоци доаѓаат со 3-месечен гарантен.
2. Неисправни предмети МОРА да БИДАТ пријавени и се враќа во рамките на гарантниот период (и во оригиналното пакување, ако е можно). Вие мора да му кажете ни што дефектот е и ни даде вашата цел број. НИЕ НЕ ГО ПОПРАВИ ИЛИ ДА ГО ЗАМЕНИ ОБЈЕКТИ СО
ИСТЕЧЕ ГАРАНЦИЈАТА.
Вие се согласувате да ги сите горе-наведени политики по нарачување на aliexpress! Ние одржување на високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите! Повратни информации е многу важно. Бараме дека ќе контактирајте со нас веднаш, ПРЕД да ни даде неутрални или негативни повратни информации, така што ќе може да се изврши до вашето задоволство.
Тоа е невозможно да се третираат прашања, ако не знаеме за нив!

Кон својствата

Максимална Поддршка:
10pcs
Бренд Име:
VAKIND
Материјал:
Чување Кутија за PS Вита ER PSV
боја:
Црна
Употреба:
Memory Stick Картичка
Број На Модел На:
Држачот За Чување
Случај Капацитет:
10pcs игра картички (8 PS ВИТА картички и 2 ТФ картички)
Големина(L x W x H):
Околу 11.3 cm x 4.3 cm x 1cm - 4.41 инчен x 1.70 инчен x 0.39 инч.
боја:
Функција:
Лесни компактен и лесен.
Голема:
за Sony PS Вита игра плеер за да се соберат или продавница игра картички

Најдобри предлози во категоријата