.

.

Бесплатен превозот 10Pcs/многу СТП-6 Пневматски фитинг пластични цевки вклучите pu6 pu8 PU4 PU10 PU12 притисни за брзо заеднички поврзете

Бесплатен превозот 10Pcs/многу СТП-6 Пневматски фитинг пластични цевки вклучите pu6 pu8 PU4 PU10 PU12 притисни за брзо заеднички

DEN 144.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка


1,ве Молиме имајте на ум дека ние се продаваат фабрика директни производи. Сите наши производи се 100% сосема нов во производителот на пакувањето.
2,Ако имате прашања,но јас не сум на интернет .Ве молиме да ни ме !
Опис На Производот :
МОДЕЛ : СТП
притисни за брзо заеднички поврзете
4mm 6mm 8мм 10мм 12mm директно конектори Пневматски фитинг
Ние ќе го избере најдобриот начин за секоја земја .
Објектот ќе се организира за испорака откако ќе ја добиете вашата целосна исплата за објектот ќе нареди. Објектот ќе бидат испратени во 1-7 дена
Answer : ___________________________ Note : Купувачот ќе биде одговорен за какви било даноци, царини и други давачки направени во купувачот е земја! Објектот на купувачот нареди ќе бидат испратени на адреса дадена од страна на купувачот во ред. Ве молиме двојно проверете ја вашата адреса info да бидете сигурни дека тоа е точно.
Ние прифаќаме Зачувам тука
Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ
За вашето задоволство и позитивни повратни информации ќе бидат нашите најдобри врати за обезбедување на вас нашите производи и услуги. Ако се чувствувате задоволни со нашите производи и услуги, ве молиме оставете ни го вашето позитивни повратни информации. Вашето мислење ќе биде многу ценета и ќе ни помогне да ја да им служи на подобро.
Ако не сте задоволни со нашите производи и услуги, ве молиме контактирајте со нас пред да поднесете негативни повратни информации. Откако постои проблем пријавени, сите наши службеници ќе се обиде најдобро да ви помогне надвор од прашање се случи. Ви благодариме за вашето разбирање.

Кон својствата

Тип:
Приклучоци
Број На Модел На:
СТП-6

Најдобри предлози во категоријата