.

.

1.5 мо 15*15*1500mm Опрема рек Прецизност гравирање машина управување (директно заби) cnc рутер рек фабрика директни

1.5 мо 15*15*1500mm Опрема рек Прецизност гравирање машина управување (директно заби) cnc рутер рек фабрика директни

DEN 1344.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка


1.5 мо 15*15*1500mm Опрема багажник
Ширина : 15mm
Дебелина : 15mm
Должина : 1500mm
Materail : 45# челик
Облик : Rack
Локација : Надворешна опрема
Облик : прави заби
Ова може да се користи во Мелење Машина, CNC Машина.
Нето Тежина : 2.4 KG
Ако сакате рек стврднување, тоа треба да додадете 4 метри.
Превозот 1. Имаме речиси сите производи во парк, ние ќе го испрати во рок од 24 часа. 2. Нормално Експрес : НиеАгентDHL/ФедексКлиент. Пакет за да DHL/Федекс вкупните трошоци од 3 дена. Следење на број ќе излезе во рок од 3 дена. Ако треба директно да испрати да се DHL/Федекс, тоа ќе ги спаси од 3 дена, цената е 5~10 пати повеќе од Нормално. 3. Пост Воздух Mail понекогаш ќе се одложи, pls не остави 1~3 ѕвезди повратни информации поради ова. Ако превозот задоцнување, pls контактирајте со нас се прошири потврди време пред спор. И задржи во допир. Тоа е repect за нас. 4. Ако сте во Оддалечена Област на DHL/ФЕДЕКС, ние го задржуваме правото задолжен за Далечински Доплата. 5. Ние секогаш ќе прогласи пониска вредност за да се избегне данок. Или pls наведете прогласена за да се избегнат непотребни проблеми на царина. 6. Ние ќе го избере најдобар начин за испраќање на стоки на вас ако курир ви choosed тоа, не е добро да Царинење. Ние брод на worldwidebut Ако вашата земја е обичај е строг, ве молиме контактирајте со нас пред да конкурираат за да ја проверите детали и потврди. 7 . Ние секогаш ќе прогласи пониска вредност за да се избегне данок. Или pls наведете прогласена за да се избегнат непотребни проблеми на царина. Корисниците се одговорни за ЦАРИНА.
Плаќање
Ние прифаќаме банка TT,western union,moenybook,moenygram итн
Плаќањето мора да се изврши во рок од 48hours на аукција крајот на времето
Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија. Овие трошоци се на купувачот одговорност.
Наплата
Кога имате колет,а не се задоволни стоки или тоа е друг проблем како што се скршени,pls да ни каже детали причина и обезбеди фотографии.
Било каква причина се бара за сите наплата. Точка мора да биде во оригинална состојба и без физичка штета. Купувачот одговорен за сите превозот цена.

Кон својствата

Водич Должина:
1500mm
Број На Модел На:
1.5 мо 15*15*1500mm
Водич Ширина или Дијаметар:
15mm
Водич Должина:
1500mm

Најдобри предлози во категоријата