.

.

Бесплатен Превозот 4pcs/многу LMF6UU 6mm страната линеарна топката имајќи за 6mm линеарна вратило CNC

Бесплатен Превозот 4pcs/многу LMF6UU 6mm страната линеарна топката имајќи за 6mm линеарна вратило CNC

DEN 328.32
DEN 296.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка


Бесплатен Превозот 4pcs/многу LMF6 UU 6mm страната линеарна топката имајќи за 6mm линеарна вратило CNC

Кон својствата

Бренд Име:
VENSTPOW

Најдобри предлози во категоријата