.

.

PC-40 Пневматски 1/2 инчи C Тип Брз Заеднички Револуција Штрајкови Конектор за Внатрешни Завртка Тема 19mm

PC-40 Пневматски 1/2 инчи C Тип Брз Заеднички Револуција Штрајкови Конектор за Внатрешни Завртка Тема 19mm

DEN 24.00
DEN 21.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка


Модел : PC-40
Име : Внатрешни Машки G1/2
Внатрешната Нишка : 19mm
Ние, исто така, имаат Воздухот Цевки во нашата продавница, ве молиме да пребарувате за тоа или контактирајте со нас.

Кон својствата

Број На Модел На:
PC-40
Тип:
Приклучоци

Најдобри предлози во категоријата