.

.

10pcs/многу 608ZZ Минијатурни Топката Имајќи Метал Заштитени со Голема Брзина Лежишта 8x22x7mm За Скејтборди Скутер

10pcs/многу 608ZZ Минијатурни Топката Имајќи Метал Заштитени со Голема Брзина Лежишта 8x22x7mm За Скејтборди Скутер

DEN 255.84
DEN 154.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка


BI0003282
Спецификација :
Бренд нови
Материјал : Метал
Големина : прибл.8мм х 22mm x 7mm
608 ZZ Затворачи : Метал Заштитените
Rotate : до 34,000 вртежи во минута
Функција :
Висока прецизност и издржливи.
608 ZZ Лежишта се само подмачкано лежишта.
Затворени со метални штитови за заштита на лого од прашина или било каква можна контаминација.
Апликации : skateboards, ролер блејд, внатрешно уметничко лизгање, скутер, rollerblade.
Пакет се вклучени :
10pcs x 608 ZZ Имајќи
Answer : ___________________________ Note :
Ве молиме овозможи 1-5мм грешки поради прирачник за мерење.
Објектот боја се прикажани во фотографии може да се покажува малку поинаква на вашиот монитор од набљудувачите не се калибрира истиот.
EMS, DHL, FEDEX, UPS-от се достапни со попуст.
Вашата цел ќе биде предаден надвор преку Продавачот за Испорака Метод Без Следење на Број и ќе ја добиете вашата
стоки во рамките 39-60 дена, ве молиме почекајте за вашиот пакет трпеливо.
Ако сакате следење на број, ве молиме љубезно плати Кина се Регистрирате Воздух Пост Mail цена.
Moveover, брза испорака EMS, DHL, FEDEX ќе потроши 5-15 работни денови за вас да ја добиете вашата предмети, ви благодарам.
Ако шпедиција не бродот на iterms во вашата земја .
Контактирајте со нас преку е-маил или Али Trade Manager. Ние ќе се обидеме потрудиме да ви помогне !
Вие задоволство и позитивни повратни информации е многу важна за нас.Ве молиме оставете позитивни повратни информации и 5 ѕвезди, ако сте задоволни со нашата објекти и услуги.
Ако имате било какви проблеми со нашите предмети или услуги,ве молиме да бидат слободни да контакт прво, пред да ја напушти негативни повратни информации.Ние ќе се потрудиме да ги реши сите проблеми и да ви обезбеди со најдобри услуги на клиентите.
Вашиот охрабрување и поддршка е нашата постојано напред интензитет.
Ви благодарам многу!
Најдобри Желби!

Кон својствата

Број На Модел На:
минијатурни топката имајќи
Бренд Име:
Mayitr
Капацитет На Моторот:
Други
Структура:
Други
Материјал:
Метал
Премази:
Други

Најдобри предлози во категоријата