.

.

ZOKOL MR106ZZ имајќи MR106 ZZ Z1 Исто како 676ZZ Минијатурни Длабоко Ритам топката имајќи 6*10*3мм

ZOKOL MR106ZZ имајќи MR106 ZZ Z1 Исто како 676ZZ Минијатурни Длабоко Ритам топката имајќи 6*10*3мм

DEN 18.72
DEN 14.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка


Кон својствата

Капацитет На Моторот:
MR106ZZ/Z1
Површина Грубост:
Ра 0.4
Бренд Име:
ZOKOL
Број На Модел На:
MR106ZZ/Z1
Премази:
Масло
Материјал:
GCr15 Имајќи Челик
Структура:
длабоко ритам топката имајќи
Големина:
6*10*3mm

Најдобри предлози во категоријата