.

.

LMF12UU Бесплатен Превозот за 12mm страната линеарна топката имајќи за 12mm линеарна шахти cnc делови lmf12

LMF12UU Бесплатен Превозот за 12mm страната линеарна топката имајќи за 12mm линеарна шахти cnc делови lmf12

DEN 317.28
Залиха
Достапно за вашата нарачка


Тип : LMF.UU круг страната линеарна имајќи серија
Тип : LMF.UU круг страната линеарна имајќи серија
Број на модел : LMF12 UU
Внатре дијаметар : 12mm
Надворешниот дијаметар : 21mm
Вкупна должина : 30мм
Пакет содржина : 2 buc LMF12 UU

Кон својствата

Бренд Име:
AXK
Материјал:
Челик
Број На Модел На:
LMF12UU
Капацитет На Моторот:
Никој
Премази:
Хром
Структура:
линеарни окно
Должина:
NONE
Тип На Единица:
многу (2 парчиња/многу)
Тежина На Пакет:
1.0kg (2.20lb.)
Пакет Големина:
20cm x 10cm x 10cm (7.87in x 3.94in x 3.94in)

Најдобри предлози во категоријата