.

.

HK2530-2RS или HK2530 2RS 25x32x30mm Подготвени Куп Запечатени Игли Валчести Лежишта (1 BUC)

HK2530-2RS или HK2530 2RS 25x32x30mm Подготвени Куп Запечатени Игли Валчести Лежишта (1 BUC)

DEN 192.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка

Профил на компанијата Нашата компанија е основана во 2012 година, кој се инвестирани од страна на три фабрики, сите тие фабрики имаат долга традиција во производство на лежишта за ОЕМ и резервни корисници ширум светот.До сега, Ние произведени топката лежишта, taprer валчести лежишта, Cylindrincal валчести лежишта и игли валчести лежишта. Нашата меѓународна трговија, вклучувајќи перница блокови, аголна контакт топката лежишта, сферични валчести лежишта, удар топката лежишта, спојки, универзална заеднички, precison вратило и така натаму. Ние се стекна со долго искуство во снабдување на ОЕМ услугата, и да имате certificed ISO/TS 16949, па ние сме во состојба да обезбеди целосен сет документација, како што се PPAP,ФЕМА, Контрола План, проток шема.Ние се чека за понатамошно informaiton од вас.
Контакти
Ние снабдување со широк спектар тип на лежишта со вашето барање за квалитет.Ве молиме истрага со нас преку :
Whats App : 15068518383 e-mail : [email protected]
Мобилен : 15068518383 Фабрика Локација : Shaoxing,Жеџијанг,Кина 312375
Веб : www.sx-deer.com

Кон својствата

Број На Модел На:
HK2530-2RS
Материјал:
Челик
Премази:
Црна Оксид
Бренд Име:
FLB
Структура:
Имајќи

Најдобри предлози во категоријата