.

.

2 парчиња/многу 8мм линеарна вратило 8мм LM Бунари со дијаметар 420mm долго за LM8UU 8мм линеарна топката имајќи линеарна мазна род

2 парчиња/многу 8мм линеарна вратило 8мм LM Бунари со дијаметар 420mm долго за LM8UU 8мм линеарна топката имајќи линеарна мазна

DEN 552.00
DEN 519.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка


Линеарни Вратило Серија : Бунари со Дијаметар : 8mm Вратило Должина : 420 mm Пакување Детали : 2 buc/многу
Answer : ___________________________ Note : Ние може да се намали во било која должина како вашето барање.
Превозот
Брод за АМЕРИКА : 7-15 дена Бродот за други земји : 15-35days. answer : ___________________________ Note : Бразил/Украина Ќе трае подолго во споредба со другите земји,па наплата на времето е најмногу до 60 дена, Ние ќе брод вашата нарачка преку препорачана Воздух Mail (Вклучени на следење на број) во Кина Пост Воздух Mail

Кон својствата

Материјал:
Челик
Број На Модел На:
LM8UU
Капацитет На Моторот:
Стандард
Премази:
Хром
Структура:
линеарни окно

Најдобри предлози во категоријата