.

.

2 парчиња 6mm 6x100 Линеарна Вратило 3d Печатач 6mm x 100mm Хром Позлатен Цилиндар Лагер Железнички Линеарна Окното За cnc делови

2 парчиња 6mm 6x100 Линеарна Вратило 3d Печатач 6mm x 100mm Хром Позлатен Цилиндар Лагер Железнички Линеарна Окното За cnc делови

DEN 104.64
DEN 99.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка


Модел Пречник од 6mm Линеарна Круг Вратило Материјал GCr15 45#Челик Цврстина HRC62±2 Точноста G6 H6 Должина 100mm Пречник од 6mm
пакет : 1pc Линеарна Круг Вратило Опис :
Ние може да се намали било должината според вашиот requriement, ако сакате, ве молиме контактирајте со нас.

Кон својствата

Должина:
100mm
Дијаметар:
6mm
Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Површина Грубост:
Ра 0.8
Капацитет На Моторот:
Gcr15
Број На Модел На:
линеарни окно
Структура:
Појачани окно
Премази:
Хром
Пакет:
2 парчиња 6mm Линеарна Шахти
Дијаметар:
6mm
Должина:
100mm

Најдобри предлози во категоријата