.

.

10pcs NQK 30x42x7 TC30x42x7 NBR Скелет Нафта Печат 30*42*7 Печати NQK висок квалитет на Пломби Радијална вратило печати Нитрилна гума

10pcs NQK 30x42x7 TC30x42x7 NBR Скелет Нафта Печат 30*42*7 Печати NQK висок квалитет на Пломби Радијална вратило печати Нитрилна

DEN 302.40
Залиха
Достапно за вашата нарачка


Скелетот Нафта Печат Модел : ТЦ - 30 x 42 x 7 NBR Id (внатрешен дијаметар)/Понесе : 30 mm OD (надворешен дијаметар) : 42 mm Ширина/Висина/Дебелина : 7 милиметри Кол : 10 компјутери Материјали : Нитрилна гума (NBR) Радијална вратило заптивки за општи индустриски апликации
Добредојдовте на купување консалтинг, ви благодариме!
Ако ви треба друг модел имајќи но не се најде на мојата продавница,ве Молиме контактирајте со мене, ти благодарам!
Имајќи онлајн може да се купи имаат место може да нарачате (за поддршка на голем број на големо), ако постојат посебни барања или повисок квалитет, ве Молиме контактирајте ме!
За претпријатија да се обезбеди професионална поддршка на лого, добредојдовте консултации дискусија!
Проценето Време На Испорака
Данок На Увоз
Ние НЕ сме одговорни за БИЛО увоз даночната, царинската такса, или царинските задоцнување.
Ние ќе се обидеме потрудиме да им помогне на нашите купувачи да се минимизира ризикот од плаќање на даноци,како што се наведува објектот како примерок или подароци! ( Ве молиме оставете порака! )
Feed врати
1)Вашата Повратна информација е навистина важно за нас, ве молиме да потрае неколку секунди за да се остави одличен фидбек, ако сте задоволни со нашите производи или услуги, ви благодарам многу !!
2)Ние секогаш понуди најниска цена за најдобри стока и услуга за вас.
3) ве Молиме контактирајте со нас пред да замине неутрален (3 ѕвезди) или негативни (1-2 ѕвезди) повратни информации. Ние ќе се обидеме потрудиме да го реши проблемот и да ви остават среќен шопинг расположение тука. Ви благодариме!
Контактирајте со нас
Ако има било какви проблеми или прашања во врска со вашата нарачка, ве молиме контактирајте со нас преку e-mail или Trandemanger или Оставете Порака на вашата нарачка, ние ќе ви одговори веднаш штом ќе може да!

Кон својствата

Материјал:
Гума
Standard or Nonstandard:
Стандард
Обликот:
линискиот заптивка
Број На Модел На:
ТЦ 30x42x7 NBR

Најдобри предлози во категоријата