.

.

10pcs Зелена Флуор Гума О Прстен Печати 2,5 mm Дебелина 48/50/52/54/55/58/60/62/65/68mm OD O Прстени Дупка Запечатување Заптивка

10pcs Зелена Флуор Гума О Прстен Печати 2,5 mm Дебелина 48/50/52/54/55/58/60/62/65/68mm OD O Прстени Дупка Запечатување Заптивка

DEN 450.72
DEN 383.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка


10pcs Зелена Флуор Гума О Прстен Печати 2,5 mm Дебелина 48/50/52/54/55/58/60/62/65/68mm OD O Прстени Дупка Запечатување Заптивка Модел Надвор Кол. Внатре Кол. Дебелина и Материјал во Боја Цврстина Температура Спектар Пакет 48x43x2.5mm 48mm 43mm 2,5 mm Viton Зелена 70 -20 ℃ ~220 ℃ 10pcs 50x45x2.5mm 50mm 45mm 2,5 mm Viton Зелена 70 -20 ℃ ~220 ℃ 10pcs 52x47x2.5mm 52mm 47mm 2,5 mm Viton Зелена 70 -20 ℃ ~220 ℃ 10pcs 54x49x2.5mm 54mm 49mm 2,5 mm Viton Зелена 70 -20 ℃ ~220 ℃ 10pcs 55x50x2.5mm 55мм 50mm, 2,5 mm Viton Зелена 70 -20 ℃ ~220 ℃ 10pcs 58x53x2.5mm 58mm 53mm 2,5 mm Viton Зелена 70 -20 ℃ ~220 ℃ 10pcs 60x55x2.5mm 60mm 55мм 2,5 mm Viton Зелена 70 -20 ℃ ~220 ℃ 10pcs 62x57x2.5mm 62mm 57mm 2,5 mm Viton Зелена 70 -20 ℃ ~220 ℃ 10pcs 65x60x2.5mm 65mm 60mm 2,5 mm Viton Зелена 70 -20 ℃ ~220 ℃ 10pcs 68x63x2.5mm 68mm 63mm 2,5 mm Viton Зелена 70 -20 ℃ ~220 ℃ 10pcs
Ако ви требаат повеќе други големина на Зелена Viton О-прстен Фоки ,ве молиме кликнете на правото големина како следново : Дебелина надворешен Дијаметар 1mm 1.5 mm 2mm 2,5 mm 3мм 3,5 мм 4mm 5mm 5.7 mm

Кон својствата

боја:
48x43x2.5mm, 50x45x2.5mm, 52x47x2.5mm, 54x49x2.5mm, 55x50x2.5mm, 58x53x2.5mm, 60x55x2.5mm, 62x57x2.5mm, 65x60x2.5mm, 68x63x2.5mm
Бренд Име:
FuWell
Број На Модел На:
2.5 mm Дебелина
Обликот:
Прстен Заптивка
Standard or Nonstandard:
Стандард
Материјал:
VITON
Надвор Кол.:
48/50/52/54/55/58/60/62/65/68mm
Внатре Кол.:
43/45/47/49/50/53/55/57/60/63mm
Име:
О прстен фоки

Најдобри предлози во категоријата