.

.

Титаниум Алуминиумски Лимови UNS Gr5 TC4 BT6 TAP6400 Титаниум Ti Плоча Блок Одбор Индустрија или DIY Материјал Мувла CNC Машина Сите Големина

Титаниум Алуминиумски Лимови UNS Gr5 TC4 BT6 TAP6400 Титаниум Ti Плоча Блок Одбор Индустрија или DIY Материјал Мувла CNC Машина

DEN 1065.60
Залиха
Достапно за вашата нарачка


Кон својствата

Големина:
4x100x100mm, 5x100x100mm, 6x100x100mm, 8x100x100mm, 10x100x100mm, 15x100x100mm, 20x100x100mm, 25x100x100mm, 30x100x100mm, 35x100x100mm, 4x150x150mm, 5x150x150mm, 6x150x150mm, 8x150x150mm, 10x150x150mm, 15x150x150mm, 20x150x150mm, 25x150x150mm, 30x150x150mm, 35x150x150mm, 35x70x150mm
Број На Модел На:
Ti-TC4
Материјал:
Метал
одделение:
UNS Gr5 CT4 BT6 TAP6400

Најдобри предлози во категоријата