.

.

2018 Нови Мажите 1000D Најлон Воена Патување Јава Рамо Гласник Пакет Прашка Градите Водоотпорен Перница

2018 Нови Мажите 1000D Најлон Воена Патување Јава Рамо Гласник Пакет Прашка Градите Водоотпорен Перница

DEN 954.72
DEN 687.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка

Боја : Црна, Каки; Материјали : Водоотпорен 1000 D Најлон(Висок Квалитет); Totale Големина : 17(W)*10см(D)*32cm(H)(6.7*3.9*12.6") години; Прилагодливи Рамо, Рака : 120cm(47.2") години; Тежина : 310g приближно; ; Количина : Еден; Имајте на ум : Прирачник за мерења на локации, може да се 1-3cm отстапување; Забелешка : Осветлување, екран и други фактори може да предизвика БОЈА СЕНЧЕЊЕ, ве молиме сеопфатна слики и текстуални описи за да се утврди! Многу добар производ, не пропуштајте ја!! Повеќе Слики и Детали Осветлување, екран и други фактори може да предизвика БОЈА СЕНЧЕЊЕ, ве молиме сеопфатна слики и текстуални описи за да се утврди! Ние, исто така, ги имаат следниве бои,Изберете Боја ви се допаѓа Многу добар производ, не пропуштајте ја!!

Кон својствата

Тип На Објект:
Чанти
Надворешноста:
Солидна Торба
Број на Рачки/Ремени:
Еден
Внатрешни работи:
Мобилен Телефон Џеб
Затворање Тип:
Патент
Чанти Тип:
Гласник Кеси
Обликот:
Кутија
Декорација:
Никој
Пол:
Мажи
Шаблон Тип:
Цврста
Тврдост:
Тешко
Обвивка Материјал:
Полиестер
Стил:
Повик
Главен Материјал:
Најлон
Повод:
Разноврсна
Број На Модел На:
Никој
Тип На Објект:
Гласник Кеси
Објектот Ширина:
17 cm
Објектот Должина:
32 cm
Материјал Состав:
Водоотпорен 1000D Најлон(Висок Квалитет)

Најдобри предлози во категоријата