.

.

2018 Работ Навивам Машки Тинејџери Платно Ранец Големи Водоотпорен Мажите Патна Торба За Лаптоп Ранец Момчиња Училиште Торба Rucksack Mochila

2018 Работ Навивам Машки Тинејџери Платно Ранец Големи Водоотпорен Мажите Патна Торба За Лаптоп Ранец Момчиња Училиште Торба

DEN 4885.44
DEN 2589.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка


2018 Работ Навивам Машки Тинејџери Платно Ранец Големи Водоотпорен Мажите Патна Торба за Лаптоп ранец Момчиња Училиште Торба Rucksack mochila
Материјал : Cowhide вистинска кожа+Водоотпорен Платно
Можеби големина има 1-2cm грешка бидејќи различни мерење начин

Кон својствата

Тип На Објект:
Ранци
Шаблон Тип:
Цврста
Број На Модел На:
гроздобер водоотпорен платно ранец
Внатрешни работи:
Мобилен Телефон Џеб,Внатрешни Работи Патент Џеб
Вршење На Систем За:
Arcuate Рамо, Рака
Надворешноста:
Тиња Џеб
Се Справи Со/На Рака Тип:
Мека Рачка
Затворање Тип:
Патент & Hasp
Бренд Име:
FORUFORM
Пол:
Унисекс
Декорација:
Никој
Главен Материјал:
Платно
Дожд Маска:
No
Обвивка Материјал:
Полиестер
Стил:
Повик
Ранци Тип:
Softback
is_customized:
Yes
Големина:
30cmx13cmx50cm
Точка Бр.:
LI-2010

Најдобри предлози во категоријата