.

.

Мажите Слободно ранец жените патување 15.6 инчен лаптоп ранци mochila училиште кеси за тинејџерки Полнење usb назад торба Teenages

Мажите Слободно ранец жените патување 15.6 инчен лаптоп ранци mochila училиште кеси за тинејџерки Полнење usb назад торба Teenages

DEN 1275.36
DEN 893.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка


Мажите Слободно ранец жените патување 15.6 инчен лаптоп ранци mochila училиште кеси за тинејџерки Полнење usb назад торба Teenages

Кон својствата

Тип На Објект:
Ранци
Декорација:
Писмо
Број На Модел На:
CHANCY-USB 007
Стил:
Повик
Надворешноста:
Тиња Џеб
Обвивка Материјал:
Полиестер
Затворање Тип:
Патент
Пол:
Мажи
Вршење На Систем За:
Arcuate Рамо, Рака
Дожд Маска:
No
Шаблон Тип:
Цврста
Внатрешни работи:
Мобилен Телефон Џеб,Внатрешни Работи Патент Џеб
Главен Материјал:
Платно
Ранци Тип:
Softback
Се Справи Со/На Рака Тип:
Мека Рачка
Бренд Име:
INHO CHANCY
Капацитет:
36-55 Литарски
Техника:
мазни
Погоден Лаптоп големина на:
12.1,13.1,14.1,15.1,15.4,15.6 Инч

Најдобри предлози во категоријата